Follow us Today has already donated 1,323.50 €

Palīdzība Jānim Lipinskim

Vienpadsmitgadīgajam Jānim ir Dauna sindroms. Jānis ir ļoti smaidīgs, pozitīvs un čakls bērns. Zēnam ļoti patīk zīmēt un spēlēties ar puzlēm. Jānis mācās Rēzeknes speciālās internātskolas 5. Klasē, kur vismīļākās viņam ir mūzikas nodarbības. Ģimenē ir četri bērni, Jānis ir jaunākais.

Zēns joprojām nerunā. Kopš dzimšanas viņam ir vidēji smaga garīga atpalicība ar izteiktiem runas un valodas attīstības traucējumiem.Pirms diviem gadiem Jānis apmeklēja delfīnterapijas kursu Lietuvā, pēc kura uzlabojās zēna emocionālais stāvoklis un uzvedība, koncentrēšanās spējas. Neirologs ir nozīmējis atkārtotu delfīnterapijas kursu Minskā, lai veicinātu turpmāko attīstību. Viena kursa izmaksas ir 800 eiro. Zēnam tiek rekomendētas arī logopēda (48 nod. * EUR 20) un peldēšanas nodarbības (30 nod. * EUR 23), kuru kopējās izmaksas ir 1 650 eiro. Vecāki ļoti vēlas, lai viņu bērns ir tāds pats kā citi bērni.

 Palīdzēsim Jānim!

 

The Project is placed online on: 27.11.2018

Projekts noslēgts 09.12.2018

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Maijas Gorbunovas aprūpē

Palīdzi Dr.Klaunam būt tur, kur viņu gaida!

Palīdzība Artim Kaņepam

Atbalsts melanomas pacientiem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 174 494.96 €