Seko mums Šodien saziedoti jau 8,314.27 €

Palīdzība Jānim Blatem

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta, jo Jānis ir saņēmis 3 zāļu kursus pēc kuriem plānoti izmeklējumi par zāļu iedarbību un tiks lemts par ārstēšanās turpināšanu. 

Jānim no Rīgas ir 77 gadi. Lielāko darba mūža daļu viņš pavadījis strādājot par ugunsdzēsēju auto šoferi. Neskatoties uz cukura diabētu, ar kuru viņš sirgst jau vairāk kā 30 gadus, viņa darba stāžs ir 55 gadi. Pirms 19 gadiem smagas slimības pieveikta, mūžībā aizgāja Jāņa sieva. Šobrīd smagas veselības problēmas skārušas arī Jāni pašu. Pērnā gada rudenī sirmajam kungam atklāts ļaundabīgs aknu audzējs.

Ārstu konsīlijs Jānim nozīmējis medikamentu Nexavar, kas ir daļēji valsts apmaksāts  medikaments. Pašam pensionāram ik mēnesi jāmaksā 854,54 eiro, lai varētu ārstēties. Šādu līdzekļu vientuļajam pensionāram nav, tādēļ viņš lūdz līdzcilvēku palīdzību. 3 mēnešu kurss kopā izmaksā 2563.62 eiro. Pēc tā tiks veiktas pārbaudes un tiks lemts vai zāļu lietošana ir jāturpina. 

Palīdzēsim Jānim! 

Projekts ievietots portālā 01.02.2019

Projekts noslēgts 17.04.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Piepildi bērniņa sapni!

Palīdzi Dr.Klaunam būt tur, kur viņu gaida!

Bērna sargeņģelis

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

780 576.95 €