Follow us Today has already donated 1,391.00 €

Palīdzība Jānim Blatem

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta, jo Jānis ir saņēmis 3 zāļu kursus pēc kuriem plānoti izmeklējumi par zāļu iedarbību un tiks lemts par ārstēšanās turpināšanu. 

Jānim no Rīgas ir 77 gadi. Lielāko darba mūža daļu viņš pavadījis strādājot par ugunsdzēsēju auto šoferi. Neskatoties uz cukura diabētu, ar kuru viņš sirgst jau vairāk kā 30 gadus, viņa darba stāžs ir 55 gadi. Pirms 19 gadiem smagas slimības pieveikta, mūžībā aizgāja Jāņa sieva. Šobrīd smagas veselības problēmas skārušas arī Jāni pašu. Pērnā gada rudenī sirmajam kungam atklāts ļaundabīgs aknu audzējs.

Ārstu konsīlijs Jānim nozīmējis medikamentu Nexavar, kas ir daļēji valsts apmaksāts  medikaments. Pašam pensionāram ik mēnesi jāmaksā 854,54 eiro, lai varētu ārstēties. Šādu līdzekļu vientuļajam pensionāram nav, tādēļ viņš lūdz līdzcilvēku palīdzību. 3 mēnešu kurss kopā izmaksā 2563.62 eiro. Pēc tā tiks veiktas pārbaudes un tiks lemts vai zāļu lietošana ir jāturpina. 

Palīdzēsim Jānim! 

The Project is placed online on: 01.02.2019

Projekts noslēgts 17.04.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Suns- vairāk kā draugs

Mazajiem pacientiem SUPERVAROŅA TĒRPS

Let’s help little hearts

Bērna sargeņģelis

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

727 706.62 €