Seko mums Šodien saziedoti jau 3,035.11 €

Palīdzība Jakovam un Vladimiram

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Jakovs un Vladimirs ir brāļi no Rīgas. Jakovam ir 17 gadi, un viņam ir redzes traucējumi. Jaunietis savā dzīves laikā ir pārcietis 16 acu operācijas, pati pirmā operācija bija jau 4 mēnešu vecumā. Neskatoties uz pārdzīvotajām grūtībām, jaunietis ir dzīvespriecīgs un pozitīvs, studē Rīgas Valsts tehnikumā par programmētāju un trešo gadu Mūzikas skolā apgūst ērģeļspēli. Jaunietim ir nevainojama dzirde un tas ir liels talants, jo viņš spēj saklausīt auto motora darbības traucējumus.

Jakovs ir biežs palīgs cilvēkiem pērkot automašīnas, ar dzirdi nosakot automašīnas motora darbības traucējumus. Kā saka pats Jakovs: “Katram darba mehānismam ir sava unikālā melodiskā skaņa.” Jakovs diagnosticē ne tikai automašīnas, bet arī dīzeļlokomotīves. Viņš ir Igaunijas dzelzceļa depo remonta komandas virtuālais dalībnieks. Šogad viņš apmeklēja remonta rūpnīcu Daugavpilī, kur veiksmīgi diagnosticēja un ieteica, kurām detaļām un mezgliem remonts jāveic dīzeļlokomotīvē.

Jakova brālim Vladimiram ir 12 gadi un iedzimta astma, kas ļoti traucē un apgrūtina puiša ikdienu un mācību procesu. Vladimiram ļoti sevi jāsargā, lai nesaslimtu un nebūtu jāpiedzīvo atkātotas astmas lēkmes. Puisis nodarbojas ar Aikido un cīņas mākslu, apmeklē skolu. Abiem brāļiem ļoti nepieciešama rehabilitācija.  Šobrīd ir iespēja saņemt valsts apmaksātu rehabilitācijas kursu Rehabilitācijas centrā “Jaunķemeri”, bet pašai ģimenei jānosedz abu puišu uzturēšanās izdevumi rehabilitācijas centrā. 14 dienu uzturēšanās izdevumi centrā abiem brāļiem ar pavadoni izmaksā EUR 1650. Ģimenei tie ir lieli izdevumi un tā vēršas pie mums pēc palīdzības.

Palīdzēsim Jakovam un Vladimiram stiprināt un uzlabot veselību! Mums kopā tas izdosies!

Projekts ievietots portālā 06.05.2021

Projekts noslēgts 27.05.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Lolitai Jonānei

Mazo sirsniņu cerības

Palīdzība Paulai Patrīcijai Rumpei

Palīdzība Kārlim un Karlīnai Lazdāniem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

947 199.31 €