Seko mums Šodien saziedoti jau 7,054.00 €

Palīdzība Ivetai Vilciņai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! papildus saziedotie līdzekļi tik izlietoti pēcoperācijas rehabilitācijai!

Ivetai no Rīgas ir 58 gadi. 33 savas dzīves gadus Iveta veltījusi medicīnai. Viņa strādāja par feldšeri neatliekamajā palīdzībā, glābjot cilvēkus Rīgā un Rīgas rajonā gan smagās avārijās, gan esot dažādās ekstremālās situācijās, kas saistītas ar durtām un šautām brūcēm, ievainojumiem, gan citās dzīvībai bīstamās situācijās. Negulētās naktis, fiziska un psiholoģiska spriedze, smagā piederumu soma, pacientu nešana ar nestuvēm bija atstājusi ietekmi uz Ivetas pašas veselību. Ivetai nācās mainīt darbu.

Pirms astoņiem gadiem Ivetai tika veiktas divas muguras operācijas, kuras izrādījās neveiksmīgas. Muguras skriemeļos tika ievietota metāla konstrukcija, kura šobrīd ir pārlūzusi un spiež uz muguras nerviem. Septiņu gadu garumā Iveta ir lietojusi pretsāpju medikamentus, bet šobrīd jau ir pienācis brīdis, kad medikamenti vairs nepalīdz un nedod vēlamo efektu.

Ivetai ir tikusi piedāvāta valsts apmaksāta operācija, taču tobrīd Iveta vēl cerēja, ka varēs iztikt bez operācijas un palīdzēs zāles. Kad Iveta saprata, ka bez operācijas neiztikt, viņa palikusi bez atbildes uz ļoti svarīgu jautājumu - vai ārstam ir pieredze šādas sarežģītas operācijas veikšanā. Nevēloties piedzīvot kārtējo neveiksmi Iveta vērsās Orto klīnikā. Tā ir privāta klīnika, kur operācijas izmaksas ir 14650 eiro. Operācijas laikā nepieciešams izņemt metāla konstrukciju, bojātos muguras skriemeļus nepieciešams aizstāt ar implantiem. 

Lai arī Iveta savā dzīvē ir paradusi palīdzēt citiem, šobrīd ir pienācis brīdis, kad Ivetai pašai jālūdz palīdzība, ko izdarīt ir grūti un gandrīz neiespējami, bet tomēr tas ir jādara. Citu iespēju viņa šobrīd nesaskata, jo šādu līdzekļu viņai nav.

Palīdzēsim Ivetai!

Projekts ievietots portālā 18.02.2021

Projekts noslēgts 04.12.1999

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Karo droši!

Palīdzība Hersonai: Kopā stipri, kopā mēs varam!

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Mobilā medicīniskā palīdzība

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 430 150.84 €