Follow us Today has already donated 1,521.00 €

Palīdzība Ivetai Vilciņai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! papildus saziedotie līdzekļi tik izlietoti pēcoperācijas rehabilitācijai!

Ivetai no Rīgas ir 58 gadi. 33 savas dzīves gadus Iveta veltījusi medicīnai. Viņa strādāja par feldšeri neatliekamajā palīdzībā, glābjot cilvēkus Rīgā un Rīgas rajonā gan smagās avārijās, gan esot dažādās ekstremālās situācijās, kas saistītas ar durtām un šautām brūcēm, ievainojumiem, gan citās dzīvībai bīstamās situācijās. Negulētās naktis, fiziska un psiholoģiska spriedze, smagā piederumu soma, pacientu nešana ar nestuvēm bija atstājusi ietekmi uz Ivetas pašas veselību. Ivetai nācās mainīt darbu.

Pirms astoņiem gadiem Ivetai tika veiktas divas muguras operācijas, kuras izrādījās neveiksmīgas. Muguras skriemeļos tika ievietota metāla konstrukcija, kura šobrīd ir pārlūzusi un spiež uz muguras nerviem. Septiņu gadu garumā Iveta ir lietojusi pretsāpju medikamentus, bet šobrīd jau ir pienācis brīdis, kad medikamenti vairs nepalīdz un nedod vēlamo efektu.

Ivetai ir tikusi piedāvāta valsts apmaksāta operācija, taču tobrīd Iveta vēl cerēja, ka varēs iztikt bez operācijas un palīdzēs zāles. Kad Iveta saprata, ka bez operācijas neiztikt, viņa palikusi bez atbildes uz ļoti svarīgu jautājumu - vai ārstam ir pieredze šādas sarežģītas operācijas veikšanā. Nevēloties piedzīvot kārtējo neveiksmi Iveta vērsās Orto klīnikā. Tā ir privāta klīnika, kur operācijas izmaksas ir 14650 eiro. Operācijas laikā nepieciešams izņemt metāla konstrukciju, bojātos muguras skriemeļus nepieciešams aizstāt ar implantiem. 

Lai arī Iveta savā dzīvē ir paradusi palīdzēt citiem, šobrīd ir pienācis brīdis, kad Ivetai pašai jālūdz palīdzība, ko izdarīt ir grūti un gandrīz neiespējami, bet tomēr tas ir jādara. Citu iespēju viņa šobrīd nesaskata, jo šādu līdzekļu viņai nav.

Palīdzēsim Ivetai!

The Project is placed online on: 18.02.2021

Project completed 04.12.1999

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Stiprini Stipros

Palīdzība Anatolijam Naumovam

Medical Massage

Atkārtota palīdzība Normundam Saulem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

403 109.83 €