Seko mums Šodien saziedoti jau 14,944.50 €

Palīdzība Initai Lūkai

8. jūlija rīts ir pienācis ar sēru vēsti. Inita ir devusies mūžībā. Sirsnīga pateicība visiem ziedotājiem no Initas ģimenes, kas lūdz atlikušos ziedojumus novirzīt citiem vēža slimniekiem. 

Inita ir talseniece, daudzu gadu garumā viņa strādājusi finanšu un banku sektorā, pēdējos 10 gadus viņa ir profesionāls koučs. Initai drīz gaidāma 40 gadu kāzu jubileja, viņi abi vīru ir aizrautīgi ceļotāji, grāmatu lasītāji un filmu vērotāji. Initu aizrauj arī sveču liešana, rokdarbi un dekupāža. Ģimenē ir izaudzināts dēls, kura ģimenē pērn piedzima ilgi gaidīta meitiņa. “Man bija ļoti saviļņojuši sagaidīt savu mazmeitiņu, jo tas iedeva dzīvei jēgu un sparu cīnīties par savu veselību,” atzīst Inita un atklāj skaudru stāstu par savu slimību, par kuru līdz šim zināja tikai paši tuvākie. Inita atzīst, ka vēlas pasargāt sevi no liekas uzmanības un stresa, bet šobrīd situācija ir tāda, ka sevi ir jāpārvar un jālūdz līdzcilvēku palīdzība, lai dzīvotu.

“2021.gada decembrī, pēc sākotnējās diagnozes – plaušu vēzis,  "sabiru gabalos, izšķīdu" un joprojām lasu sevi kopā pa maziem gabaliņiem ar mentoru, psihiatru, psihoterapeitu un draugu atbalstu. Bailes, depresija un panikas lēkmes ir mani ikdienas pavadoņi, tādēļ daudz strādāju ar sevi - ar mentoriem, jogas instruktori, klausos meditācijas un lūdzos, ” stāsta Inita. Viņa izgājusi ārstēšanu, kas līdz šim bija valsts apmaksāta, taču šobrīd pēc vēža gēnu analīžu rezultātiem ir atrastas zāles Osimertinib, kas viņas gadījumā var vislabāk palīdzēt. Ārstu konsīlijs ir nozīmējis ārstēšanu ar šo medikamentu, bet tas nav valsts apmaksāts un ik mēnesi Initai nepieciešami 4622.30 eiro, gadu ilgam kursam - 50 845,30 eiro. Initai šādu līdzekļu nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību. Palīdzēsim Initai! 

Projekts ievietots portālā 28.05.2024

Projekts noslēgts 08.07.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Raimondam Švarcam

Palīdzība Keitai Vītiņai

Palīdzība Hugo Rudzītim

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 451 880.21 €