Follow us Today has already donated 23,536.58 €

Palīdzība Initai Lūkai

8. jūlija rīts ir pienācis ar sēru vēsti. Inita ir devusies mūžībā. Sirsnīga pateicība visiem ziedotājiem no Initas ģimenes, kas lūdz atlikušos ziedojumus novirzīt citiem vēža slimniekiem. 

Inita ir talseniece, daudzu gadu garumā viņa strādājusi finanšu un banku sektorā, pēdējos 10 gadus viņa ir profesionāls koučs. Initai drīz gaidāma 40 gadu kāzu jubileja, viņi abi vīru ir aizrautīgi ceļotāji, grāmatu lasītāji un filmu vērotāji. Initu aizrauj arī sveču liešana, rokdarbi un dekupāža. Ģimenē ir izaudzināts dēls, kura ģimenē pērn piedzima ilgi gaidīta meitiņa. “Man bija ļoti saviļņojuši sagaidīt savu mazmeitiņu, jo tas iedeva dzīvei jēgu un sparu cīnīties par savu veselību,” atzīst Inita un atklāj skaudru stāstu par savu slimību, par kuru līdz šim zināja tikai paši tuvākie. Inita atzīst, ka vēlas pasargāt sevi no liekas uzmanības un stresa, bet šobrīd situācija ir tāda, ka sevi ir jāpārvar un jālūdz līdzcilvēku palīdzība, lai dzīvotu.

“2021.gada decembrī, pēc sākotnējās diagnozes – plaušu vēzis,  "sabiru gabalos, izšķīdu" un joprojām lasu sevi kopā pa maziem gabaliņiem ar mentoru, psihiatru, psihoterapeitu un draugu atbalstu. Bailes, depresija un panikas lēkmes ir mani ikdienas pavadoņi, tādēļ daudz strādāju ar sevi - ar mentoriem, jogas instruktori, klausos meditācijas un lūdzos, ” stāsta Inita. Viņa izgājusi ārstēšanu, kas līdz šim bija valsts apmaksāta, taču šobrīd pēc vēža gēnu analīžu rezultātiem ir atrastas zāles Osimertinib, kas viņas gadījumā var vislabāk palīdzēt. Ārstu konsīlijs ir nozīmējis ārstēšanu ar šo medikamentu, bet tas nav valsts apmaksāts un ik mēnesi Initai nepieciešami 4622.30 eiro, gadu ilgam kursam - 50 845,30 eiro. Initai šādu līdzekļu nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību. Palīdzēsim Initai! 

The Project is placed online on: 28.05.2024

Project completed 08.07.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Gabrielam Mutoram

For Chronically and Terminally Ill People

Palīdzība Sabīne Strode

Palīdzība Elīnai Gžibovskai

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 460 472.29 €