Follow us Today has already donated 121.00 €

Palīdzība Ingunai Laucei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta, jo Ingunai ir mainīta terapija. 

Inguna ir modes un grafiskā dizainere, strādājusi kā modes žurnāla redaktore, dizaina pasniedzēja gan Latvijā, gan ārzemēs, ilgus gadus vadījusi Latvijas Dizaineru savienību. Inguna ir mācījusies Rīgas Lietišķās Mākslas vidusskolā un ieguvusi Mākslas maģistra grādu Tallinas mākslas institūtā un maģistra grādu dizainā Latvijas Mākslas Akadēmijā.

Pirms 5 gadiem Inguna atgriezās no Indijas, kur viņa vairākus gadus strādāja par pasniedzēju. Pēdējos gadus Inguna strādā apģērbu dizaina jomā kā pašnodarbinātā.  Inguna piedalījusies arī tērpu izgatavošanā Alvja Hermaņa Milānas operteātrī “Teatro alla Scala” iestudētajai Džuzepes Verdi operai “Divi Foskāri”. 

Diemžēl šobrīd Ingunas profesionālā darbība ir praktiski apstājusies. Pirms 2 gadiem Ingunai atklāja audzēju, viņa pārcieta operāciju, staru un ķīmijterapiju. Slimība uz laiku atkāpās, tomēr nācās sadzīvot  ar terapijas blaknēm, kas radīja gūžas locītavas lūzumu, kuru dēļ Ingunai šobrīd ir pārvietošanās grūtības. Pērnā gada pavasarī slimība saasinājās un atkal atgriezās ar jaunu sparu. Ingunai ārstu konsīlijs nozīmējis valsts apmaksātu ķīmijterapiju, kurai paralēli jālieto Bevacizumabum, kas uzlabo ķīmijterapijas iedarbību, bet diemžēl valsts to neapmaksā. Šīs zāles ik mēnesi izmaksā 3057.61 eiro. Ingunai šādu līdzekļu nav.

“Ceru, ka mērķterapijas zāles palīdzēs uzveikt metastāzes un būs iespējams operēt gūžas locītavu, lai atgūtu spēju staigāt. Ceru atgriezties profesionālajā dzīvē,” stāsta Inguna un lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Ingunas atbalstam Latvijas Dizaineru Asociācijas biedri nodevuši labdarībai savus mākslas darbus. Visi ienākumi no tiem nonāks Ingunas atbalstam. Skatiet šeit

The Project is placed online on: 30.12.2020

Projekts noslēgts 27.01.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzi bērniem staigāt!

Palīdzība Matīsam Balsim

DOD PIECI 2021

Palīdzība ārkārtas situācijās

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 634 503.66 €