Seko mums Šodien saziedoti jau 3,542.12 €

Palīdzība Ingrīdai Matīsai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Nepieciešamā summa ir saziedota!

Ingrīdai ir 54 gadi, viņa ar vīru dzīvo Limbažu novadā. Pirms 4 gadiem, nododot asins analīzes, tika konstatēts c - vīrusa hepatīts cirozes stadijā. Nekavējoties tika uzsākta ārstniecība, slimnīcā tika konstatēta arī aknu šūnu mazspēja un encefalopātija, hipokoagulācija un hipoalbuminēmija.  

Tika uzsākt intensīva ārstniecība. Ingrīdai ļoti ilgstoši nākas pavadīt slimnīcās, regulāri jālieto medikamenti. Slimības dēļ Ingrīdai piešķirta 1. invaliditātes grupa. Ingrīdai nācās pamest darbu lielveikalā, kur viņa strādāja par pārdevēju. Veselības dēļ viņa vairs nespēj pat adīt, kas bija viņas hobijs.

Ingrīdas slimība ir saistīta ar to, ka akna funkcionē tikai daļēji un nespēj ražot olbaltumvielas. Ārstu konsīlijs papildus vēl citiem medikamentiem, kas jālieto regulāri, nozīmējis Ingrīdai lietot medikamentu Albuminum. 10 dienu kursa izmaksas ir 830 eiro. 1. grupas invalīdei šādu līdzekļu nav, bet zāles viņas situācijā dod rezultātus. Turklāt līdztekus zāļu lietošanai viņai jāievēro stingra diēta. 

Palīdzība meklēta Nacionālajā veselības dienestā, bet valsts kompensācija Ingrīdai nozīmētā medikamenta lietošanai – atteikta. Sociālais dienests palīdz Ingrīdai ar slimnīcas apmaksu.  Ingrīda lūdz palīdzību iegādāties arī divus medikamentus, kas jālieto regulāri, kuru iegādei viņai līdzekļu trūkst, mēnesī tie izmaksā 82 eiro, palīdzība vajadzīga 2 mēnešu kursam 164 eiro apmērā.   

Ingrīdas vienīgā cerība ir līdzcilvēku atbalsts un izpratne. Palīdzēsim Ingrīdai saņemt nepieciešamo ārstniecību!

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Projekts ievietots portālā 18.03.2014., noslēgts 10.05.2014. 

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Rūpju bērnu māmiņām

Atbalsti rūpju bērniņus!

Palīdzība Matīsam Balsim

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 616 888.66 €