Follow us Today has already donated 121.00 €

Palīdzība Ingai Ķēniņai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešmā summa ir saziedota!

Ingai no Rīgas ir 48 gadi. “Līdz 43 gadu vecumam dzīvoju laimīgu un piepildītu dzīvi. Man ir mīlošs vīrs un divas meitiņas - 11 un 14 gadus jaunas pusaudzes, kuras ļoti mīlu. Reti slimoju un uzskatīju, ka mana veselība ir spēcīga un nesatricināma”, stāsta Inga.

Kad pirms 5 gadiem viņai pienāca uzaicinājums uz valsts apmaksātu vēža profilaktisko pārbaudi, viņa apzinīgi to veica. Tā kā analīzes uzrādīja izmaiņas, tad tika ieteikts konsultēties pie onkologa. Inga vēl joprojām atceras ārsta vārdus: līdz vēzim te vēl ir tālu! Inga bija atvieglota, ka pie ārsta vērsusies savlaicīgi un onkoloģiska saslimšana laikus tiks novērsta. Gāja laiks, pārbaude pēc pārbaudes, rezultātā, pirms 2 gadiem tika atklāts dzemdes kakla vēzis pirmajā stadijā. Sekoja ārstniecība – ķīmijterapijas, staru terapija, operācija.

Šobrīd ārstu konsīlijs ir nozīmējis ķīmijterapiju kombinācijā ar Bevacizumabum, kas pastiprina ķīmijterapijas iedarbību.Šis medikaments nav valsts apmaksāts un arī individuāla šo zāļu kompensācija Ingai ir atteikta.
Ik pēc trīs nedēļām Ingai nepieciešami 1966,26 eiro, kopā nepieciešamas piecas zāļu devas. Šādu līdzekļu ģimenei nav. Vīrs ir vienīgais pelnītājs ģimenē, veselības stāvokļa dēļ Inga bija spiesta pamest darbu, kuru strādāja 15 gadus. Viņai ir noteikta 2. invaliditātes grupa.

“Turpinu cīņu, ticu ka uzvarēšu un vēršos pie sabiedrības ar lūgumu pēc palīdzības, ziedot līdzekļus, lai varu izārstēties un redzēt, kā izaug manas meitiņas, sagaidīt mazbērnus”, stāsta Inga.

Palīdzēsim Ingai!

The Project is placed online on: 06.05.2021

Projekts noslēgts 08.06.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Atkārtota palīdzība Arturam Mūrniekam

DOD PIECI 2021

Gaisma mūsu brīvībai!

Cilvēkos ir spēks!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 634 503.66 €