Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Palīdzība Inetai Nitišai

Inetai ir 46 gadi. Viņa ir divu pusaudžu  mamma. Inetai ir medmāsas un farmaceites izglītība, bet pirms pāris gadiem viņa ieguvusi maģistra grādu uztura zinātnē un izveidojusi savu veselīgo uztura piedevu ražotni un interneta veikalu Lowcarbwonder. Taču peļņu tas šobrīd nenes, tas drīzāk ir kā viņas sirdslieta. Ir gandarījums, kad izdodas radīt vērtīgus uztura produktus un garšas kokteiļus, saņemt labas atsauksmes no pasūtītājiem. Inetas uzņēmība un dzīvesspars ir apbrīnojami, jo paralēli viņa jau 6 gadus cīnās ar ļaundabīgu audzēju. Šajā laikā izdzīvotas dažādas emociju gammas, piedzīvotas daudzas grūtības, taču bijuši arī atelpas mirkļi, kad ārstēšanās bija efektīva. Ineta šo laiku raksturo kā ļoti smagu, nebeidzamas cīņas pilnu, bet arī ļoti skaistu un īpašu, jo ir bijusi iespēja būt kopā ar saviem mīļajiem. 

Ineta cītīgi sekojusi līdzi ārstu rekomendācijām, šo gadu laikā pārcietusi daudzas smagas ārstēšanas, taču šajā pavasarī pienāca brīdis, kad stāvoklis strauji pasliktinājās un  klasiksā medicīna viņai vairs nevarēja palīdzēt. Taču Ineta nebija gatava padoties, viņa uzmeklēja integratīvo onkoloģi, kas praktizē alternatīvu, uz organisma dabisko atveseļošanās spēju stiprināšanu vērstu, individuālu pieeju audzēja ārstēšanā. Ārste viņai nozīmēja medikamentus un dabīgu preparātu injekcijas, ieteica apmeklēt fizikālās procedūras, kas varētu  palīdzēt apturēt slimības attīstīšanās procesu un mazināt sāpes. Paralēli Ineta jau daudzu gadu garumā vingro speciālajā onkoloģisko pacientu sporta programmā, iekšējā miera sajūtu viņai dod cigun prakse. Pateicoties uzsāktajai integratīvajai terapijai, Inetas stāvoklis dažu mēnešu laikā ir nedaudz uzlabojies un sāpes mazliet mazinājušās. Viņa var arvien vairāk atgriezties ikdienas gaitās. Nepieciešamie medikamenti, procedūras un ārsta vizītes ir ļoti dārgas, ko Ineta vairs drīzumā nevarēs atļauties, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību. Ik mēnesi Inetai nepieciešami līdz pat 2000 eiro, līdz gada beigām - līdz pat 8000 eiro. 

 Kopā mēs varam palīdzēt Inetai!

Projekts ievietots portālā 19.09.2023

Projekts noslēgts 20.10.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Artūram Stradam

Palīdzība Dominikam Lūkasam Jansonam

Palīdzība Leonardam Ļaksam

Palīdzība Jēkabam Teberniekam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €