Seko mums Šodien saziedoti jau 23.00 €

Palīdzība Inesei Ņikiforovai

Skumjas ziņas, Inese cīņu ar slimību ir zaudējusi. Visdziļākā līdzjūtība Ineses ģimenei un, lai Inesei skaists ceļš mūžībā!

Rīdziniecei Inesei ir 52 gadi. Viņa ir pārdevēja ar 35 gadu darba stāžu, viena izaudzināja 2 bērnus.

Pirms 5 gadiem viņai tika atklāts ļaundabīgs audzējs – acs melanoma. Tika uzsākta ārstēšana, diemžēl redzi kreisajā acī viņa zaudēja, tomēr slimība bija apturēta. Pirms gada slimība atgriezās un turpina attīstīties. ”Es vēlos dzīvot un redzēt kā aug mani mazbērni, piedalīties bērnu un mazbērnu dzīvēs”, saka Inese. Optimisms palīdz viņai dzīvot un cīnīties ar slimību. Neskatoties uz slimību, viņa turpina strādāt.

Inesei ārstu konsīlijs ir izrakstījis valsts daļēji kompensētas zāles Keytruda. Tā kā bija cerība, ka jau tuvākā laikā šīs zāles būs valsts apmaksātas, sākotnēji Inese lūdza līdzcilvēku palīdzību tikai pirmā kursa apmaksai, lai nezaudētu laiku un pēc iespējas ātrāk uzsāktu ārstēties. Tomēr 31.augustā Nacionalais veselības dienests atsūtīja Inesei lēmumu, kur norādīts, ka viņai nozīmēto zāļu kurss maksā 109 280.34 eiro, 14 228.72 eiro līdzfinansē valsts, taču 95 051.62 eiro par ārstēšanos gada garumā Inesei jāmaksā pašai. Ik pēc 3 nedēļām zāļu iegādei nepieciešami 5280.66 eiro. Inesei šādu līdzekļu nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Kopš 12. septembra medikaments Keytruda ir valsts apmaksāts visiem ādas melanomas pacientiem, bet tā ka Inesei ir acs melanoma, tad uz viņu gaidītā valsts kompenācija diemžēl neattiecas. Šobrīd Inese ir saņēmusi apstiprinājumu no Nacionālā veselības dienesta, ka zāļu cena ir samazināta līdz 55 795.78 eiro gadu ilgam kursam, kas ir 3099.77 eiro ik pēc 3 nedēļām. Zāles Inese varēs saņemt apmēram mēneša laikā. Pateicoties līdzcilvēku atbalstam, pirmo kursu viņa varēs saņemt ātrāk - jau 20. septembrī klīnikā Igaunijā. 

Palīdzēsim Inesei!

Projekts ievietots portālā 07.08.2018

Projekts noslēgts 06.02.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Piepildi bērniņa sapni!

Palīdzība Albertam

Palīdzība Nikoletai Šņukutei

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

960 043.68 €