Follow us Today has already donated 1,527.00 €

Palīdzība Inesei Ņikiforovai

Skumjas ziņas, Inese cīņu ar slimību ir zaudējusi. Visdziļākā līdzjūtība Ineses ģimenei un, lai Inesei skaists ceļš mūžībā!

Rīdziniecei Inesei ir 52 gadi. Viņa ir pārdevēja ar 35 gadu darba stāžu, viena izaudzināja 2 bērnus.

Pirms 5 gadiem viņai tika atklāts ļaundabīgs audzējs – acs melanoma. Tika uzsākta ārstēšana, diemžēl redzi kreisajā acī viņa zaudēja, tomēr slimība bija apturēta. Pirms gada slimība atgriezās un turpina attīstīties. ”Es vēlos dzīvot un redzēt kā aug mani mazbērni, piedalīties bērnu un mazbērnu dzīvēs”, saka Inese. Optimisms palīdz viņai dzīvot un cīnīties ar slimību. Neskatoties uz slimību, viņa turpina strādāt.

Inesei ārstu konsīlijs ir izrakstījis valsts daļēji kompensētas zāles Keytruda. Tā kā bija cerība, ka jau tuvākā laikā šīs zāles būs valsts apmaksātas, sākotnēji Inese lūdza līdzcilvēku palīdzību tikai pirmā kursa apmaksai, lai nezaudētu laiku un pēc iespējas ātrāk uzsāktu ārstēties. Tomēr 31.augustā Nacionalais veselības dienests atsūtīja Inesei lēmumu, kur norādīts, ka viņai nozīmēto zāļu kurss maksā 109 280.34 eiro, 14 228.72 eiro līdzfinansē valsts, taču 95 051.62 eiro par ārstēšanos gada garumā Inesei jāmaksā pašai. Ik pēc 3 nedēļām zāļu iegādei nepieciešami 5280.66 eiro. Inesei šādu līdzekļu nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Kopš 12. septembra medikaments Keytruda ir valsts apmaksāts visiem ādas melanomas pacientiem, bet tā ka Inesei ir acs melanoma, tad uz viņu gaidītā valsts kompenācija diemžēl neattiecas. Šobrīd Inese ir saņēmusi apstiprinājumu no Nacionālā veselības dienesta, ka zāļu cena ir samazināta līdz 55 795.78 eiro gadu ilgam kursam, kas ir 3099.77 eiro ik pēc 3 nedēļām. Zāles Inese varēs saņemt apmēram mēneša laikā. Pateicoties līdzcilvēku atbalstam, pirmo kursu viņa varēs saņemt ātrāk - jau 20. septembrī klīnikā Igaunijā. 

Palīdzēsim Inesei!

The Project is placed online on: 07.08.2018

Projekts noslēgts 06.02.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Nikoletai Šņukutei

Palīdzība Maksimam Moisejevam

For mums with special children

Palīdzība Albertam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

946 905.73 €