Seko mums Šodien saziedoti jau 4,695.91 €

Palīdzība Inesei Briedei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta! Papildus saziedotie līdzekļi tiks izlietoti operācijas apmaksai, tādējādi samazinot to summu, ko Inese plānoja segt no sava trešā pensiju līmeņa uzkrājuma. 

Inesei no Siguldas ir 63 gadi. 38 gadi laulībā, 2 bērni un 6 mazbērni ir Ineses dzīves lielās laimīgās lozes. Inese augstu vērtē arī savu vecāku doto iespēju iegūt labu izglītību Rīgas Politehniskā institūta Arhitektūras un Celtniecības fakultātē. 45 gados darba gados Inese strādājusi projektēšanas institūtā Komunālprojekts, Valsts zemes dienestā, būvkompānijā, pēdējos 8 gadus viņa strādā Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūrā.

Inese ir aktīva dzīvesveida piekritēja, ar sportu nodarbojas jau no 12 gadu vecuma. Viņa trenējusies zemūdens peldēšanā un vieglatlētikā, vēlāk regulāri peldēja, skrēja rīta krosiņus, kurus vēlāk, muguras sāpju dēļ, nomainīja uz nūjošanu un vingrošanu sporta zālē. Aktīvais dzīvesveids jau gandrīz 25 gadus ļāvis Inesei sadzīvot ar muguras sāpēm. Muguras veselības uzlabošanai viņa regulāri apmeklējusi ārstus, viņai veiktas blokādes un radiofrekvences ablācija, viņa izmantojusi manuālo terapiju, masāžas, teipošanu, hidroterapiju, regulāru vingrošanu, peldēšanu, taču laikā gaitā sāpju paasinājuma periodos arvien vairāk nākas lietot arī medikamentus. “Mani centieni šobrīd jau ir bez panākumiem, tāpēc esmu piekritusi operācijai un ļoti lūdzu jūsu palīdzību operācijas izmaksu segšanai”, atzīst Inese.

Pēdējos divos gados sāpes mugurā kļuvušas ļoti stipras. Tas sakrita ar laiku, kad vissmagāk slimoja viņas mamma, kura jau 8 gadus bija Ineses aprūpē pēc pārciesta insulta, pirms gada viņa devās mūžībā. Muguras sāpes Inesei izstaro pa kāju, ir tirpšanas sajūta, krampji, epizodiski parādās jušanas traucējumi mazajā iegurnī. Inesei diagnosticēta jostas daļas skriemeļa nobīde un mugurkaula kanāla sašaurinājums. To labot var tikai ar operācijas palīdzību, ko viņai nozīmējis ārsts Orto klīnikā. Operācijas laikā paredzēts divus diskus aizvietot ar implantiem un stabilizēt mugurkaulu ar sešām skrūvēm. Šajā klīnikā viņa jau ārstējas daudzus gadus, tur strādā ārsts, pie kura viņa uzsāka ārstniecību vēl laikā, kad viņš praktižēja valsts klīnikā.  

Inese pēdējos pāris gados jau piedzīvojusi četras citas operācijas – abu plaukstu un pleca, tās prasījušas gan nervus, gan līdzekļus. Tagad nepieciešama arī muguras operācija, lai bez sāpēm varētu veikt ikdienas darbus, uzlabotu savu dzīves kvalitāti, varētu auklēt un lutināt mazbērnus.  Bet ir viens “bet”, pietrūkst līdzekļu operācijas izmaksu segšanai. Operācijas izmaksas ir 19650 eiro. Inese plāno ieguldīt savu trešā pensiju līmeņa uzkrājumu, 1100 eiro segs apdrošināšana, taču vēl arvien trūkst 13000 eiro operācijas apmaksai. Inese ļoti lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Inesei!

Projekts ievietots portālā 02.11.2021

Projekts noslēgts 28.11.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Markusam Sidorovam

POGA uz riteņiem

Palīdzam brīnumiem notikt

Palīdzība Mārītei Mediņai – Buknei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 857 029.50 €