Seko mums Šodien saziedoti jau 733.00 €

Palīdzība Inesei Aļošinai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta, jo Inesei šobrīd ir nozīmēta cita terapija. Neizlietotie līdzekļi tiks izlietoti papildus terapijai un izmeklējumiem. 

Inesei no Rīgas ir 44 gadi, ģimenē izaudzināti 2 dēli. Inese ir bibliotekāre ar 28 gadu stāžu. Viņa ir aizrautīga dzimtas ciltskoka pētniece, spēku viņa gūst pastaigās pa mežu un gar jūru. Spēks un izturība Inesei šobrīd ir īpaši svarīgi.

Pirms diviem gadiem Inesei tika atklāta onkoloģiska saslimšana, tai sekoja operācija un ķīmijterapija. Sākotnēji ārstēšanās rezultāti bija labi un Inese varēja atgriezties darbā. Pēc gada slimība atgriezās un šoreiz nozīmētā ķīmijterapija nepalīdzēja.

Šobrīd ārstu konsīlijs ir nozīmējis ārstēšanu ar Bevacizumab, ko valsts Ineses gadījumā neapmaksā. Ik pēc 2 nedēļām nepieciešami 1091.33 eiro, Inese jau vairākus kursus ir saņēmusi pateicoties ģimenes atbalstam. Rezultāti ir labi, tādēļ, jo īpaši svarīgi ir ārstēšanos turpināt, taču līdzekļi turpmāko 8 kursu apmaksai trūkst, kopā nepieciešami 8730.64 eiro. Neskatoties uz slimību, Inese turpina iespēju robežās strādāt un cer, ka varēs slimību apturēt.

Palīdzēsim Inesei!

Projekts ievietots portālā 07.07.2020

Projekts noslēgts 30.12.1999

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Piepildi bērniņa sapni!

Palīdzība ārkārtas situācijās

POGA uz riteņiem

Palīdzība Matīsam Balsim

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 590 804.54 €