Follow us Today has already donated 108.50 €

Palīdzība Inesei Aļošinai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta, jo Inesei šobrīd ir nozīmēta cita terapija. Neizlietotie līdzekļi tiks izlietoti papildus terapijai un izmeklējumiem. 

Inesei no Rīgas ir 44 gadi, ģimenē izaudzināti 2 dēli. Inese ir bibliotekāre ar 28 gadu stāžu. Viņa ir aizrautīga dzimtas ciltskoka pētniece, spēku viņa gūst pastaigās pa mežu un gar jūru. Spēks un izturība Inesei šobrīd ir īpaši svarīgi.

Pirms diviem gadiem Inesei tika atklāta onkoloģiska saslimšana, tai sekoja operācija un ķīmijterapija. Sākotnēji ārstēšanās rezultāti bija labi un Inese varēja atgriezties darbā. Pēc gada slimība atgriezās un šoreiz nozīmētā ķīmijterapija nepalīdzēja.

Šobrīd ārstu konsīlijs ir nozīmējis ārstēšanu ar Bevacizumab, ko valsts Ineses gadījumā neapmaksā. Ik pēc 2 nedēļām nepieciešami 1091.33 eiro, Inese jau vairākus kursus ir saņēmusi pateicoties ģimenes atbalstam. Rezultāti ir labi, tādēļ, jo īpaši svarīgi ir ārstēšanos turpināt, taču līdzekļi turpmāko 8 kursu apmaksai trūkst, kopā nepieciešami 8730.64 eiro. Neskatoties uz slimību, Inese turpina iespēju robežās strādāt un cer, ka varēs slimību apturēt.

Palīdzēsim Inesei!

The Project is placed online on: 07.07.2020

Projekts noslēgts 30.12.1999

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Rodrigo Lormanim

Let’s help little hearts

Palīdzība Kasparam Dombrovskim

Families with children who have impairments

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

176 686.55 €