Seko mums Šodien saziedoti jau 7,548.00 €

Palīdzība Inesai Anaņko

Šodien saņēmām skumjas ziņas. Inesa 6.augustā Viļņas slimnīcā ir devusies mūžībā. Visdziļākā līdzjūtība ģimenei. Inesas ģimene izvēlēsies kam novirzīt saziedotos līdzekļus.

Inesai ir 50 gadi, viņa ar vīru dzīvo Daugavpils novada Sventes pagastā. Ģimenē izaudzinātas divas meitas – vecākā Viktorija, kura pēc izglītības ir fizioterapeite, un jaunākā Ilona ir tulkotāja un šobrīd strādā skolā par angļu valodas skolotāju.

Inesa ir aktīva un dzīvespriecīga sieviete, viņai ļoti patīk dārza darbi un sportošana. Inesa jau gandrīz 30 gadus strādā Sventes pagasta bibliotēkā par bibliotēkas vadītāju. Ļoti mīl savu darbu, viņai patīk strādāt ar bērniem un jauniešiem, ar kuriem regulāri notiek radošās darbnīcas un ar lasīšanu saistīti pasākumi.

Pirms nepilna gada Inesai parādījās izteikts fizisks vājums, nogurums, nepārejošas sāpes kaulos, drudzis. Apmeklējot ārstus un veicot nepieciešamos izmeklējumus, tika  atklāta akūta limfoleikoze. Kopš tā laika, viņa ir izgājusi divus smagus ķīmijterapijas kursus, pārcietusi divus smadzeņu abscesus. Šobrīd Inesai nozīmēta cilmes šūnu transplantācija, kas ir ieplānota uz jūnija sākumu un to veiks Lietuvas slimnīcā.

Lai Inesas stāvoklis paliktu stabils un remisija saglabātos, uzturošajā terapijā Inesai ārstu konsīlijs nozīmējis zāles Sprycel. Diemžēl šīs zāles ir tikai daļēji valsts kompensētas, tādēļ Inesai ik mēnesi pašai jāmaksā 2087.40 eiro, bet kopā 12 mēnešu kursam nepieciešami  25048.80 eiro.

“Neskatoties uz tām grūtībām un dzīves pārbaudījumiem, ar kuriem saskaros es un mana ģimene, mēs nezaudējam ticību un dzīves sparu, un esam gatavi pārvarēt visus šķēršļus, kas rodas ceļā uz pilnīgu izveseļošanos,” atklāj Inesa un lūdz līdzcilvēku palīdzību nepieciešamo zāļu iegādei.

Palīdzēsim Inesai!

Projekts ievietots portālā 30.05.2019

Projekts noslēgts 10.09.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzība Emīlijas Skudras aprūpē

Piepildi bērniņa sapni!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 166 460.57 €