Follow us Today has already donated 2,791.88 €

Palīdzība Inesai Anaņko

Šodien saņēmām skumjas ziņas. Inesa 6.augustā Viļņas slimnīcā ir devusies mūžībā. Visdziļākā līdzjūtība ģimenei. Inesas ģimene izvēlēsies kam novirzīt saziedotos līdzekļus.

Inesai ir 50 gadi, viņa ar vīru dzīvo Daugavpils novada Sventes pagastā. Ģimenē izaudzinātas divas meitas – vecākā Viktorija, kura pēc izglītības ir fizioterapeite, un jaunākā Ilona ir tulkotāja un šobrīd strādā skolā par angļu valodas skolotāju.

Inesa ir aktīva un dzīvespriecīga sieviete, viņai ļoti patīk dārza darbi un sportošana. Inesa jau gandrīz 30 gadus strādā Sventes pagasta bibliotēkā par bibliotēkas vadītāju. Ļoti mīl savu darbu, viņai patīk strādāt ar bērniem un jauniešiem, ar kuriem regulāri notiek radošās darbnīcas un ar lasīšanu saistīti pasākumi.

Pirms nepilna gada Inesai parādījās izteikts fizisks vājums, nogurums, nepārejošas sāpes kaulos, drudzis. Apmeklējot ārstus un veicot nepieciešamos izmeklējumus, tika  atklāta akūta limfoleikoze. Kopš tā laika, viņa ir izgājusi divus smagus ķīmijterapijas kursus, pārcietusi divus smadzeņu abscesus. Šobrīd Inesai nozīmēta cilmes šūnu transplantācija, kas ir ieplānota uz jūnija sākumu un to veiks Lietuvas slimnīcā.

Lai Inesas stāvoklis paliktu stabils un remisija saglabātos, uzturošajā terapijā Inesai ārstu konsīlijs nozīmējis zāles Sprycel. Diemžēl šīs zāles ir tikai daļēji valsts kompensētas, tādēļ Inesai ik mēnesi pašai jāmaksā 2087.40 eiro, bet kopā 12 mēnešu kursam nepieciešami  25048.80 eiro.

“Neskatoties uz tām grūtībām un dzīves pārbaudījumiem, ar kuriem saskaros es un mana ģimene, mēs nezaudējam ticību un dzīves sparu, un esam gatavi pārvarēt visus šķēršļus, kas rodas ceļā uz pilnīgu izveseļošanos,” atklāj Inesa un lūdz līdzcilvēku palīdzību nepieciešamo zāļu iegādei.

Palīdzēsim Inesai!

The Project is placed online on: 30.05.2019

Projekts noslēgts 10.09.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzi bērniem staigāt!

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Ergoterapija bērniem ar kustību traucējumiem

Palīdzība Inesei Aļošinai

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

733 925.58 €