Seko mums Šodien saziedoti jau 958.12 €

Palīdzība Inārai Kalējai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota!

Inārai ir 60 gadi, viņa izaudzinājusi 2 bērnus, kuri jau ir pieauguši.  Ināra ir logopēde un strādā ar bērniem jau 40 gadus. Pirms 12 gadiem, veicot obligāto veselības pārbaudi, Inārai atklāja audzēju. Ārstēšana bija savlaicīga, un slimība tika uzveikta. Tomēr pēc 8 gadiem slimība atgriezās un jau 3 gadus ārsti cenšas to apturēt.

Šobrīd Inārai ārstu konsīlijs ir nozīmējis medikamentu Faslodex, kas nav valsts apmaksāts. Ik mēnesi Inārai nepieciešami 817 eiro šī medikamenta iegādei. Vienu devu Ināra iegādāsies pati, bet gadu ilgam kursam nepieciešami 9804 eiro. Lai arī Inārai turpina strādāt, tomēr šādu līdzekļu viņai nav un viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Inārai!

Projekts ievietots portālā 25.06.2019

Projekts noslēgts 15.07.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Palīdzība Danilam Bespalovam

Suns- vairāk kā draugs

Grāmatu starts

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 057 650.03 €