Follow us Today has already donated 1,149.31 €

Palīdzība Inārai Kalējai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota!

Inārai ir 60 gadi, viņa izaudzinājusi 2 bērnus, kuri jau ir pieauguši.  Ināra ir logopēde un strādā ar bērniem jau 40 gadus. Pirms 12 gadiem, veicot obligāto veselības pārbaudi, Inārai atklāja audzēju. Ārstēšana bija savlaicīga, un slimība tika uzveikta. Tomēr pēc 8 gadiem slimība atgriezās un jau 3 gadus ārsti cenšas to apturēt.

Šobrīd Inārai ārstu konsīlijs ir nozīmējis medikamentu Faslodex, kas nav valsts apmaksāts. Ik mēnesi Inārai nepieciešami 817 eiro šī medikamenta iegādei. Vienu devu Ināra iegādāsies pati, bet gadu ilgam kursam nepieciešami 9804 eiro. Lai arī Inārai turpina strādāt, tomēr šādu līdzekļu viņai nav un viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Inārai!

The Project is placed online on: 25.06.2019

Projekts noslēgts 15.07.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Draugu stipendija 2020

Palīdzība Milai un Nikolajam Grohoļskiem

Ergoterapija bērniem ar kustību traucējumiem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

952 290.91 €