Seko mums Šodien saziedoti jau 220.00 €

Palīdzība Inai Jansonei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota!

Inai no Rīgas ir 54 gadi. Viņa ir studējusi bioloģiju un dārzkopību. Lielāko darba dzīves daļu viņa strādājusi tirgū par floristi un ziedu pārdevēju. Tomēr darbs ar skaistajiem ziediem ir bijis fiziski smags. Tā rezultātā Ina jau daudzus gadus sadzīvo ar diska trūci. Muguras sāpju dēļ Ina mainīja darbu un trīs gadus strādāja par pacientu reģistratori un kasieri Latvijas Onkoloģijas centrā. Tā šobrīd ir Inas pēdējā darba vieta, jo Inu piemeklēja smaga slimība – aknu ciroze, ar kuru viņa sadzīvo jau 3 gadus.

Šī slimība, kombinācijā ar diska trūci, ir Inai pavisam atņēmusi darba spējas un spēkus.  Ina jau 3 gadus nestrādā, viņai ir noteikta 2. invaliditātes grupa. Šobrīd viņai ir grūti pat piena paku no veikala atnest. Inai regulāri jālieto zāles, kas uzlabo aknu stāvokli un palīdz sadzīvot ar muguras sāpēm. Inas invaliditātes pensija ir 254 eiro. Tieši tāda summa ik mēnesi ir vajadzīga arī zālēm. Ina ir šķīrusies, dzīvo viena, iespēju robežās palīdz dēls, bet regulārai zāļu lietošanai līdzekļi trūkst. Kad zāļu nav, analīzes ir ļoti sliktas, veidojas stipra kāju tūska, ir nespēks un nogurums.

Ina ļoti lūdz palīdzību regulārai zāļu iegādei, lai savu veselību uzlabotu un dzīvotu bez sāpēm! Ik mēnesi  nepieciešami vismaz 250 eiro, gadā kopā 300 eiro. Palīdzēsim Inai!

Projekts ievietots portālā 14.09.2021

Projekts noslēgts 28.11.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Cilvēkos ir spēks!

Rūpju bērnu māmiņām

Palīdzība Tomam Rēvicam

Palīdzība Madaram Rūsim

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 886 300.30 €