Follow us Today has already donated 14,622.58 €

Palīdzība Inai Jansonei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota!

Inai no Rīgas ir 54 gadi. Viņa ir studējusi bioloģiju un dārzkopību. Lielāko darba dzīves daļu viņa strādājusi tirgū par floristi un ziedu pārdevēju. Tomēr darbs ar skaistajiem ziediem ir bijis fiziski smags. Tā rezultātā Ina jau daudzus gadus sadzīvo ar diska trūci. Muguras sāpju dēļ Ina mainīja darbu un trīs gadus strādāja par pacientu reģistratori un kasieri Latvijas Onkoloģijas centrā. Tā šobrīd ir Inas pēdējā darba vieta, jo Inu piemeklēja smaga slimība – aknu ciroze, ar kuru viņa sadzīvo jau 3 gadus.

Šī slimība, kombinācijā ar diska trūci, ir Inai pavisam atņēmusi darba spējas un spēkus.  Ina jau 3 gadus nestrādā, viņai ir noteikta 2. invaliditātes grupa. Šobrīd viņai ir grūti pat piena paku no veikala atnest. Inai regulāri jālieto zāles, kas uzlabo aknu stāvokli un palīdz sadzīvot ar muguras sāpēm. Inas invaliditātes pensija ir 254 eiro. Tieši tāda summa ik mēnesi ir vajadzīga arī zālēm. Ina ir šķīrusies, dzīvo viena, iespēju robežās palīdz dēls, bet regulārai zāļu lietošanai līdzekļi trūkst. Kad zāļu nav, analīzes ir ļoti sliktas, veidojas stipra kāju tūska, ir nespēks un nogurums.

Ina ļoti lūdz palīdzību regulārai zāļu iegādei, lai savu veselību uzlabotu un dzīvotu bez sāpēm! Ik mēnesi  nepieciešami vismaz 250 eiro, gadā kopā 300 eiro. Palīdzēsim Inai!

The Project is placed online on: 14.09.2021

Project completed 28.11.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Stand With Ukraine

Latvija - Ukrainas mājdzīvniekiem

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Palīdzība Ņikitam Bikovam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 804 353.98 €