Seko mums Šodien saziedoti jau 135.00 €

Palīdzība Inai Baurdai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta, jo Inai terapija ir atcelta. Saziedotie līdzekļi tiks lietoti citas ārstu nozīmētas ārstniecības veikšanai un aprūpes vajadzībām. 

Inai no Pļaviņām ir 66 gadi. Viņa izaudzinājusi divus bērnus, ir 3 mazbērni. Ina ir pedagogs, bet ilgus gadus strādājusi celtniecībā.
Ina ir aktīva dzīvesveida piekritēja. Taču nu jau vairākus gadus Ina cīnās ar smagu slimību – ļaundabīgu audzēju. Slimība ir atņēmusi daudz spēku. Ārstu konsīlijs ir nozīmējis ārstēšanu ar medikamentu Pembrolizumab, ko valsts Inas diagnozei neapmaksā. Diagnoze un zāļu augstā cena liek nolaist rokas. Vienīgā cerība ir līdzcilvēku palīdzība. Ik pēc 3 nedēļām Inai ir nepieciešami 3860 eiro, bet gadu ilgai terpijai - 65 620 eiro. Palīdzēsim Inai!

Projekts ievietots portālā 29.05.2023

Projekts noslēgts 26.06.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Amēlijai Vasiļjevai

Atkārtota palīdzība Andrim Mārtiņam Berdigānam

Lokomotīve ESU2a Ukrainai

Atmīnēšanas robots LABAIS

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 102 082.03 €