Follow us Today has already donated 120.00 €

Palīdzība Inai Baurdai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta, jo Inai terapija ir atcelta. Saziedotie līdzekļi tiks lietoti citas ārstu nozīmētas ārstniecības veikšanai un aprūpes vajadzībām. 

Inai no Pļaviņām ir 66 gadi. Viņa izaudzinājusi divus bērnus, ir 3 mazbērni. Ina ir pedagogs, bet ilgus gadus strādājusi celtniecībā.
Ina ir aktīva dzīvesveida piekritēja. Taču nu jau vairākus gadus Ina cīnās ar smagu slimību – ļaundabīgu audzēju. Slimība ir atņēmusi daudz spēku. Ārstu konsīlijs ir nozīmējis ārstēšanu ar medikamentu Pembrolizumab, ko valsts Inas diagnozei neapmaksā. Diagnoze un zāļu augstā cena liek nolaist rokas. Vienīgā cerība ir līdzcilvēku palīdzība. Ik pēc 3 nedēļām Inai ir nepieciešami 3860 eiro, bet gadu ilgai terpijai - 65 620 eiro. Palīdzēsim Inai!

The Project is placed online on: 29.05.2023

Project completed 26.06.2023

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Make a Child's Dream Come True!

For Mothers of Seriously Ill Children

Palīdzība Katrīnai Grosai

For the Hopes of Little Hearts

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

3 072 384.13 €