Seko mums Šodien saziedoti jau 2,504.08 €

Palīdzība Ilonai Petuškovai

Paldies ziedotājiem, Ilonai nepieciešamie līdzekļi ir saziedoti!

Ilonai no Balviem ir 44 gadi. Pēdējos 14 gadus viņa ir strādājusi par pavāru, kas ir gan Ilonas darbs, gan vaļasprieks. Pirms vairāk nekā diviem gadiem viņai iekoda ērce, kā rezultātā viņa saslima ar ērču encefalītu.

Pirmās slimības nedēļas Ilona neatceras, vairākas dienas viņa bija ievadīta komā. Cerības bija mazas, tomēr Ilonai paveicās četru mēnešu laikā piecelties no slimības gultas, staigāt un pašai sevi aprūpēt. Tomēr negaidīti pārstāja darboties labās rokas 3 pirksti un viņa vairs nespēja noturēt galvu. Lai arī Ilonai tika nodrošināta regulāra rehabilitācija, pēc neilga laika pārstāja darboties arī kreisā roka. Šobrīd Ilona vairs nespēj pati par sevi parūpēties un viņai nepieciešam līdzcilvēku palīdzība.

Lai aizdzītu skumjas Ilona skatās kulinārijas raidījumus un sapņo pati atgriezties pie saimniekošanas virtuvē. Ilonas lielākais sapnis ir turēt savās rokās nesen dzimušo mazdēliņu. Lai sapnim pietuvinātos nepieciešama regulāra rehabilitācija, ko diemžēl ar savu invaliditātes pensiju un vīra minimālo algu ģimene nevar. Ilonai tuvākā gada laikā nepieciešamas 40 fizioterapijas un reitterapijas nodarbības, katra no tām maksā 18 eiro, kopā 1440 eiro.

Palīdzēsim Ilonai!

Projekts ievietots portālā 04.11.2019

Projekts noslēgts 19.11.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Inesei Aļošinai

Palīdzība Amandai Dzerkalei

Palīdzība Deividam Grisenko

Suns- vairāk kā draugs

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

730 565.70 €