Follow us Today has already donated 300.00 €

Palīdzība Ilonai Petuškovai

Paldies ziedotājiem, Ilonai nepieciešamie līdzekļi ir saziedoti!

Ilonai no Balviem ir 44 gadi. Pēdējos 14 gadus viņa ir strādājusi par pavāru, kas ir gan Ilonas darbs, gan vaļasprieks. Pirms vairāk nekā diviem gadiem viņai iekoda ērce, kā rezultātā viņa saslima ar ērču encefalītu.

Pirmās slimības nedēļas Ilona neatceras, vairākas dienas viņa bija ievadīta komā. Cerības bija mazas, tomēr Ilonai paveicās četru mēnešu laikā piecelties no slimības gultas, staigāt un pašai sevi aprūpēt. Tomēr negaidīti pārstāja darboties labās rokas 3 pirksti un viņa vairs nespēja noturēt galvu. Lai arī Ilonai tika nodrošināta regulāra rehabilitācija, pēc neilga laika pārstāja darboties arī kreisā roka. Šobrīd Ilona vairs nespēj pati par sevi parūpēties un viņai nepieciešam līdzcilvēku palīdzība.

Lai aizdzītu skumjas Ilona skatās kulinārijas raidījumus un sapņo pati atgriezties pie saimniekošanas virtuvē. Ilonas lielākais sapnis ir turēt savās rokās nesen dzimušo mazdēliņu. Lai sapnim pietuvinātos nepieciešama regulāra rehabilitācija, ko diemžēl ar savu invaliditātes pensiju un vīra minimālo algu ģimene nevar. Ilonai tuvākā gada laikā nepieciešamas 40 fizioterapijas un reitterapijas nodarbības, katra no tām maksā 18 eiro, kopā 1440 eiro.

Palīdzēsim Ilonai!

The Project is placed online on: 04.11.2019

Projekts noslēgts 19.11.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Mazajiem pacientiem SUPERVAROŅA TĒRPS

Grāmatu starts

Palīdzība Martas Javas aprūpē

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

706 279.76 €