Seko mums Šodien saziedoti jau 4,695.91 €

Palīdzība Iļjam Perminovam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Iļjam ir 15 gadi un jaunietim jau kopš dzimšanas ir diagnosticēta augstas pakāpes miopoja- stipra tuvredzība -13, kā arī ļoti plāna acs tīklene, stiklveida ķermeņa destrukcija. Lai kā Iļja vēlētos, viņam ir liegtas fiziskās aktivitātes, sporta nodarbības, jo jebkurā mirklī ir iespēja, ka var atslāņoties acs tīklene.

Ģimene ļoti pūlējās, lai nosargātu Iļja acis, tomēr pirms diviem gadiem notika acs tīklenes plīsums un totāla atslāņošanās kreisajā acī. Iļjam veica steidzamu operāciju acu klīnikā Rīgā. Pēc operācijas sāka strauji veidoties tīklenes rētošanās un jaunietis pilnībā zaudēja redzi kreisajā acī. Sliktas prognozes ir arī labajai acij un redzes atjaunošanai nepieciešama operācija acu klīniku Vācijā Kliniken Essem Mitte pie profesora Scheider, kur izskatot Iļjas medicīniskos izrakstus dāvāja cerību, ka var veikt operāciju un glābt labo aci. Ģimenei šī ir pēdējā cerība un iedrošinājums lūgt mūsu atbalstu, jo operācijas izmaksas kopā ar ceļa izdevumiem sastāda EUR 12 000. Tā ir ļoti liela naudas summa, ko ģimene paši saviem spēkiem nespēj nodrošināt un tādēļ lūdz mūsu atbalstu.

Kopā mēs varam dāvāt Iļjam un viņa ģimenei skaistu dāvanu jaunajā gadā. Iļjam ir jāsaglabā redze! Kopā mēs varam! Mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 15.01.2021

Projekts noslēgts 01.02.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Jūlijai Trofimovai

Dakteris POGA

Palīdzi bērniem staigāt!

Palīdzība Tomasam Jēkabsonam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 857 029.50 €