Follow us Today has already donated 81.00 €

Palīdzība Iļjam Perminovam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Iļjam ir 15 gadi un jaunietim jau kopš dzimšanas ir diagnosticēta augstas pakāpes miopoja- stipra tuvredzība -13, kā arī ļoti plāna acs tīklene, stiklveida ķermeņa destrukcija. Lai kā Iļja vēlētos, viņam ir liegtas fiziskās aktivitātes, sporta nodarbības, jo jebkurā mirklī ir iespēja, ka var atslāņoties acs tīklene.

Ģimene ļoti pūlējās, lai nosargātu Iļja acis, tomēr pirms diviem gadiem notika acs tīklenes plīsums un totāla atslāņošanās kreisajā acī. Iļjam veica steidzamu operāciju acu klīnikā Rīgā. Pēc operācijas sāka strauji veidoties tīklenes rētošanās un jaunietis pilnībā zaudēja redzi kreisajā acī. Sliktas prognozes ir arī labajai acij un redzes atjaunošanai nepieciešama operācija acu klīniku Vācijā Kliniken Essem Mitte pie profesora Scheider, kur izskatot Iļjas medicīniskos izrakstus dāvāja cerību, ka var veikt operāciju un glābt labo aci. Ģimenei šī ir pēdējā cerība un iedrošinājums lūgt mūsu atbalstu, jo operācijas izmaksas kopā ar ceļa izdevumiem sastāda EUR 12 000. Tā ir ļoti liela naudas summa, ko ģimene paši saviem spēkiem nespēj nodrošināt un tādēļ lūdz mūsu atbalstu.

Kopā mēs varam dāvāt Iļjam un viņa ģimenei skaistu dāvanu jaunajā gadā. Iļjam ir jāsaglabā redze! Kopā mēs varam! Mums izdosies!

The Project is placed online on: 15.01.2021

Projekts noslēgts 01.02.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For mums with special children

Palīdzība ārkārtas situācijās

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Atkārtota palīdzība Jānim Trūpam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 634 463.66 €