Seko mums Šodien saziedoti jau 2,225.90 €

Palīdzība Iļjam Kondrašovam

Paldies par ziedojumiem, nepieciešamā summa ir saziedota.
Mazais Iļja ir 4 gadus vecs puisēns, kuram uzstādīta diagnoze – autisms. Iļja bija ļoti gaidīts bērniņš ģimenē, un pēc piedzimšanas nekas sākumā neliecināja, ka puikam būs kādas problēmas. Apmēram 1,5 gadu vecumā ģimenei likās, ka puika pilnībā izmainās, jo viņš pārtrauca runāt un pilnībā noslēdzās savā pasaulē. Iļja vairs neiesaistījās rotaļās ar saviem vienaudžiem, palika maliņā un bija redzams, ka dzīvo savā pasaulē ar saviem tēliem un notikumiem. Iļja pārstāja ēst, un šobrīd vienīgais ēdiens, ko puika ēd, ir dzeramais jogurts. Puisēns ir strauji novājējis, un vecāku izmisums ir ļoti liels, jo trūkst spēka un prasmes ko mainīt.

Puisēna neirologs rekomendē nekavējoties uzsākt ABA terapijas nodarbības, kas būtu milzīgs atbalsts gan pašam zēnam, gan vecākiem. ABA terapijas nodarbībās speciālisti viņam mācītu jaunas prasmes, pašaprūpi un komunikāciju ar apkārtējiem. ABA terapiju diemžēl neapmaksā no valsts līdzekļiem, un ģimenei pašai jāmeklē iespējas tās nodrošināt. Iļjas terapijai nepieciešami 2850 eiro, kas nosegtu 3 mēnešu intensīvu kursu.

Ģimene lūdz mūsu palīdzību un mēs varam visi kopā palīdzēt!

Projekts ievietots portālā 04.08.2021

Projekts noslēgts 05.09.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

As One Against Cancer

Palīdzība Daniilam Tišakovam

#Neklusē!

Palīdzi Pogai izaugt!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 422 380.21 €