Follow us Today has already donated 3,214.12 €

Palīdzība Iļjam Kondrašovam

Paldies par ziedojumiem, nepieciešamā summa ir saziedota.
Mazais Iļja ir 4 gadus vecs puisēns, kuram uzstādīta diagnoze – autisms. Iļja bija ļoti gaidīts bērniņš ģimenē, un pēc piedzimšanas nekas sākumā neliecināja, ka puikam būs kādas problēmas. Apmēram 1,5 gadu vecumā ģimenei likās, ka puika pilnībā izmainās, jo viņš pārtrauca runāt un pilnībā noslēdzās savā pasaulē. Iļja vairs neiesaistījās rotaļās ar saviem vienaudžiem, palika maliņā un bija redzams, ka dzīvo savā pasaulē ar saviem tēliem un notikumiem. Iļja pārstāja ēst, un šobrīd vienīgais ēdiens, ko puika ēd, ir dzeramais jogurts. Puisēns ir strauji novājējis, un vecāku izmisums ir ļoti liels, jo trūkst spēka un prasmes ko mainīt.

Puisēna neirologs rekomendē nekavējoties uzsākt ABA terapijas nodarbības, kas būtu milzīgs atbalsts gan pašam zēnam, gan vecākiem. ABA terapijas nodarbībās speciālisti viņam mācītu jaunas prasmes, pašaprūpi un komunikāciju ar apkārtējiem. ABA terapiju diemžēl neapmaksā no valsts līdzekļiem, un ģimenei pašai jāmeklē iespējas tās nodrošināt. Iļjas terapijai nepieciešami 2850 eiro, kas nosegtu 3 mēnešu intensīvu kursu.

Ģimene lūdz mūsu palīdzību un mēs varam visi kopā palīdzēt!

The Project is placed online on: 04.08.2021

Projekts noslēgts 05.09.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Agatai Tretjakai

Doctor POGA

Palīdzi bērniem staigāt!

Help POGA grow!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 616 560.66 €