Seko mums Šodien saziedoti jau 1,225.00 €

Palīdzība Iļjam Kaļvanam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Nepieciešamā summa ir saziedota un papildus būs iespējams nodrošināt vēl nodarbības!

Mazajam Iļjam ir 4 gadiņi. Puisēns pēc piedzimšanas bija ļoti vārgs un ārsti uzreiz konstatēja, ka mazulītim ir  ļoti vājš muskuļu tonuss. Iļjam tika veiktas neskaitāmas pārbaudes un uzstādīta diagnoze – cerebrālā trieka. Ģimene kopš Iļjas dzimšanas dara visu iespējamo, lai puisēns attīstītos un beidzot nostātos uz savām kājiņām un sāktu spert pirmos solīšus.

Neskatoties uz uzstādīto diagnozi, Iļja ir smaidīgs un dzīvespriecīgs puisēns. Zēns ir ļoti gudrs un mērķtiecīgs, ikdienā apmeklē bērnudārzu un ar prieku apgūst jaunas lietas. Iļjam patīk skatīties multfilmas, zīmēt, atrasties tuvu pie dabas. Puisēns ļoti priecājas, ja kāds viņu šūpo šūpolēs.

Iļjas sapnis ir sākt staigāt un kopā ar saviem vienaudžiem doties piedzīvojumos, bet, lai tas notiktu, ir vajadzīga regulāra un intensīva rehabilitācija. Iļjas rehabilitācijai gadam nepieciešami EUR 5685,- un ģimene lūdz mūsu atbalstu. Palīdzēsim kopā mazajam Iļjam nostāties pašam uz savām kājiņām! Kopā mums tas izdosies!

Projekts ievietots portālā 01.07.2021

Projekts noslēgts 23.12.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Cilvēkos ir spēks!

Atbalsts latviešu brīvprātīgajiem Ukrainā

Piepildi bērniņa sapni!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 039 962.14 €