Seko mums Šodien saziedoti jau 930.00 €

Palīdzība Iļjam Freibergam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Iļjam nepieciešamā summa ir saziedota.

Iļja ir 8 gadus vecs zēns no Rīgas. Lai arī puisēns piedzima pirms noliktā laika, pirmos divus gadus nekas neliecināja, ka vārētu būt kādas aizdomas par autiskā spektra traucējumiem. Pēc divu gadu vecuma sasniegšanas Iļjas attīstība apstājās. Ārsti konstatēja, ka ir runas aizkavēšanās, zēns bija izteikti mierīgs un dzīvoja savā pasaulē. Iļjam bija ļoti lielas grūtības adaptēties un komunicēt ar svešiem cilvēkiem, vienmēr blakus bija jābūt kādam no ģimenes. Puisēns, lai attīstītu runu regulāri, tika vests pie logopēda, un speciālisti uzstāja, ka nepieciešams uzsākt ABA terapijas nodarbības.

Šobrīd Iļja apmeklē skolu un klasē spēj noturēt uzmanību tikai vienu mācību stundu un viņa blakus atrodas psihologs. Uz skolu zēns dodas ar milzīgu prieku un vecāki ir ļoti pateicīgi skolai, ka uzņem un rūpējas par viņu dēliņu.

Iļjam ļoti nepieciešamas intensīvas ABA terapijas nodarbības, bet ģimene to nevar atļauties un lūdz mūsu palīdzību. Intensīvajam kursam nepieciešami 1400 eiro.

Visiem kopā mums jāpalīdz! Palīdzēsim Iļjam!

 

Projekts ievietots portālā 12.01.2024

Projekts noslēgts 23.02.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Miķelim Audzeram

Twitter konvojs Ukrainai

Mazo sirsniņu cerības

Onkoloģijas pacientiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 781 808.54 €