Seko mums Šodien saziedoti jau 73.93 €

Palīdzība Igoram Makarovam

11. septembra rītā Igora dzīvība izdzisa. Izsakam visdziļāko līdzjūtību tuviniekiem. Sirsnīgs paldies ziedotājiem par atbalstu Igora cīņā ar smago slimību. 

Rīdziniekam Igoram ir 48 gadi. Dzīves gaitas no Krievijas, Azerbaidžānas un Gruzijas viņu atvedušas līdz Latvijai, un nu jau 30 gadus viņš dzīvo Rīgā. Viņš dzīves laikā strādāja un apguva vairākus arodus - dzelzceļa meistara, ūdenslīdēja, elektriķa, metinātāja.

Pirms 3 gadiem viņš satika savu sievu Irinu, viņam piedāvāja labu darbu uzņēmumā, kas ražo mēbeles. Viņa aizraušanās bija ģitāra un viņam īpaši patika skaņas rašanās process, kopā ar draugiem izveidoja savu grupu. Viņa dzīve bija nostabilizējusies, bija labs darbs, savs dzīvoklis, automašīna, bija sācies jauns un veiksmīgs posms.

Taču līdz ar labajiem notikumiem viņa dzīvē, ienāca arī smaga slimība. Šobrīd Igors cīnās vēzi - melanomu 3. stadijā. Līdzšinējā ārstniecība slimību nav apturējusi. Ārstu konsīlijs, izvērtējot Igora stāvokli, lēmis, ka vienīgā iespējamā terapija ir ar medikamentu Vemurafenibum. Šīs zāles maksā ļoti dārgi, viņa ģimene tās nevar nopirkt. Gadu ilgs ārstniecības kurss maksā 51 432 eiro. Valsts piekritusi palīdzēt 14 228 eiro apmērā, taču katru otro mēnesi no saviem līdzekļiem jāmaksā no 7346 līdz 9184 eiro. Kopā ziedojumos nepieciešami 47 767.50 eiro*. 

"Vēzis ir, bet naudas nav. Ko darīt? Varbūt tā nav īstenība? Varbūt tas ir tikai sapnis? Kopš es uzzināju diagnozi, es atrodos kā starp debesīm un zemi. Es sapratu, ka dzīve ir īsa, ļoti īsa, un katru dienu lūdzu Dievu. Mēs visi esam spējīgi palīdzēt cilvēkiem, kas nonākuši grūtā situācijā. Jo mēs dzīvojam uz zemes, lai palīdzētu viens otram", stāsta Igors un vēršas pēc palīdzības pie līdzcilvēkiem.

Palīdzēsim Igoram!

* 3664.50 eiro Igoram tiks segti no Ziedot.lv Onkoloģijas fonda. Ziedot.lv Onkoloģijas fondā tiek uzkrāti tie līdzekļi, ko dažādu iemeslu dēļ nav izlietojuši citi onkoloģijas pacienti un ziedotāji nav lūguši šos ziedojumus atgriezt, palīdzību no fonda līdzekļiem piešķir vienu reizi ceturksnī, kad saziedotie līdzekļi ir nepietiekoši akūtas ārstniecības gadījumā.

Projekts ievietots portālā 20.03.2017

Projekts noslēgts 11.09.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Bērnu rehabilitācija Latvijā

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Zemessargam.lv

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

812 360.53 €