Seko mums Šodien saziedoti jau 2,250.00 €

Palīdzība Hugo Tomsonam

Paldies par ziedojumiem, Hugo rehabilitācijai nepieciešamā summa ir saziedota.

Hugo ir 6 gadi. Puisītis ģimenē bija ļoti gaidīts un lolots bērniņš, kurš piedzima ņiprs un vesels, nekas neliecināja, ka dēliņam varētu būt kādi kustību traucējumi. Hugo pasaulē nāca Pūpolsvētdienā un auga par īstu brašuli. Tikai pēc gada zēnam tika veikti pirmie izmeklējumi un rehabilitācijas nodarbības un noteikta diagnoze – cerebrālā trieka, kas nesa pārdzīvojumus un satraukumus ģimenē. Hugo vecāki neapstājās ne mirkli un tika uzsākta intensīvā rehabilitācija un dažādu speciālistu apmeklējumi. Hugo 6 gados ir pārcietis 2 smagas operācijas Krievijā un Vācijā, un šis ieguldītais darbs nesis labus rezultātus, jo puisēns šobrīd spēj pārvietoties pats ar rolatora vai kvadripodu palīdzību.

Hugo ir gudrs, zinātkārs, aktīvs un pozitīvs zēns, ikdienā viņš apmeklē bērnudārzu, kur viņam ir daudz draugu. Hugo ir liels dambretes spēles fans un gatavs vienmēr uzspēlēt kārtējo partiju. Puisēns fano par hokeju, aktīvi iesaistās florbola spēlē kā vārtsargs un, izmantojot rollatoru, spēlē futbolu. Hugo ir speciālais trīsritenis, ar ko viņam patīk braukāt. Vēl Hugo ļoti patīk apmeklēt baseina nodarbības un būt zirga mugurā.

Lai Hugo paliktu stiprāks, stabilāks, sāktu patstāvīgi staigāt, viņam ir nepieciešama regulāra intensīvā rehabilitācija un speciālistu nodarbību apmeklējumi. Zēnam intensīvajai rehabilitācijai gadam nepieciešami 6645 eiro un ģimene lūdz mūsu atbalstu, lai Hugo sasniegtu savus mērķus.

Kopā mums izdosies iepriecināt mazo stiprinieku Hugo! Lai mums izdodas!

Projekts ievietots portālā 25.01.2021

Projekts noslēgts 29.03.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Ukrainas cilvēkiem!

Palīdzēsim sagatavoties skolai!

Palīdzi Ukrainas bēgļiem!

Latvijas - Ukrainas mikroķirurģijas attīstība

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 040 987.14 €