Follow us Today has already donated 14,612.58 €

Palīdzība Hugo Tomsonam

Paldies par ziedojumiem, Hugo rehabilitācijai nepieciešamā summa ir saziedota.

Hugo ir 6 gadi. Puisītis ģimenē bija ļoti gaidīts un lolots bērniņš, kurš piedzima ņiprs un vesels, nekas neliecināja, ka dēliņam varētu būt kādi kustību traucējumi. Hugo pasaulē nāca Pūpolsvētdienā un auga par īstu brašuli. Tikai pēc gada zēnam tika veikti pirmie izmeklējumi un rehabilitācijas nodarbības un noteikta diagnoze – cerebrālā trieka, kas nesa pārdzīvojumus un satraukumus ģimenē. Hugo vecāki neapstājās ne mirkli un tika uzsākta intensīvā rehabilitācija un dažādu speciālistu apmeklējumi. Hugo 6 gados ir pārcietis 2 smagas operācijas Krievijā un Vācijā, un šis ieguldītais darbs nesis labus rezultātus, jo puisēns šobrīd spēj pārvietoties pats ar rolatora vai kvadripodu palīdzību.

Hugo ir gudrs, zinātkārs, aktīvs un pozitīvs zēns, ikdienā viņš apmeklē bērnudārzu, kur viņam ir daudz draugu. Hugo ir liels dambretes spēles fans un gatavs vienmēr uzspēlēt kārtējo partiju. Puisēns fano par hokeju, aktīvi iesaistās florbola spēlē kā vārtsargs un, izmantojot rollatoru, spēlē futbolu. Hugo ir speciālais trīsritenis, ar ko viņam patīk braukāt. Vēl Hugo ļoti patīk apmeklēt baseina nodarbības un būt zirga mugurā.

Lai Hugo paliktu stiprāks, stabilāks, sāktu patstāvīgi staigāt, viņam ir nepieciešama regulāra intensīvā rehabilitācija un speciālistu nodarbību apmeklējumi. Zēnam intensīvajai rehabilitācijai gadam nepieciešami 6645 eiro un ģimene lūdz mūsu atbalstu, lai Hugo sasniegtu savus mērķus.

Kopā mums izdosies iepriecināt mazo stiprinieku Hugo! Lai mums izdodas!

The Project is placed online on: 25.01.2021

Project completed 29.03.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Apģērbsim ukraiņu aizstāvjus!

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Palīdzība Edgaram Galajevam

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 804 343.98 €