Seko mums Šodien saziedoti jau 1,461.00 €

Palīdzība Heidijai Sniķerei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Heidijai nepieciešamā summa saziedota.

Heidijai novembrī paliks 3 gadiņi, un ģimenē viņa ir vienīgais bērniņš. Meitenīte bija ļoti gaidīta, bet pasaulē ieradās priekšlaicīgi - 25 grūtniecības nedēļā, svēra 930 gramus. Kopā ar mammu pirmos 3 mēnešus pavadīja slimnīcā. Meitenei ir bijuši vairāki asinsizplūdumi galvā, diagnosticēta hidrocefālija un veikta šunts operācija.

Heidija šobrīd vēl pati nestaigā, viņai ir problēmas ar ķermeņa labo pusi un izteiktu kāju spastiku. Heidija ļoti daudz runā – spēj izteikt savas vēlmes un ir ļoti dzīvespriecīga, spēj ātri pārvietoties uz dibena. Ģimene regulāri apmeklē rehabilitāciju un dažādas attīstību veicinošas nodarbības. 

Ģimene ļoti vēlas, lai Heidija vienu dienu sāktu staigāt, bet lai to sasniegtu regulāri vajadzīgas rehabilitācijas nodarbības, kam ģimenei pietrūkst līdzekļu. Šobrīd meitenei ir iespēja saņemt rehabilitācijas kursu Rehabilitācijas centrā POGA un kursa izmaksas ir 510 eiro.

Kopā mēs varam piepildīt Heidijas un viņas vecāku sapni!

Projekts ievietots portālā 01.10.2019

Projekts noslēgts 10.10.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

M3SA - palīdzi bērniem veseļoties

Uzzināt vairāk

Ergoterapija bērniem ar kustību traucējumiem

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

727 776.62 €