Follow us Today has already donated 773.00 €

Palīdzība Heidijai Sniķerei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Heidijai nepieciešamā summa saziedota.

Heidijai novembrī paliks 3 gadiņi, un ģimenē viņa ir vienīgais bērniņš. Meitenīte bija ļoti gaidīta, bet pasaulē ieradās priekšlaicīgi - 25 grūtniecības nedēļā, svēra 930 gramus. Kopā ar mammu pirmos 3 mēnešus pavadīja slimnīcā. Meitenei ir bijuši vairāki asinsizplūdumi galvā, diagnosticēta hidrocefālija un veikta šunts operācija.

Heidija šobrīd vēl pati nestaigā, viņai ir problēmas ar ķermeņa labo pusi un izteiktu kāju spastiku. Heidija ļoti daudz runā – spēj izteikt savas vēlmes un ir ļoti dzīvespriecīga, spēj ātri pārvietoties uz dibena. Ģimene regulāri apmeklē rehabilitāciju un dažādas attīstību veicinošas nodarbības. 

Ģimene ļoti vēlas, lai Heidija vienu dienu sāktu staigāt, bet lai to sasniegtu regulāri vajadzīgas rehabilitācijas nodarbības, kam ģimenei pietrūkst līdzekļu. Šobrīd meitenei ir iespēja saņemt rehabilitācijas kursu Rehabilitācijas centrā POGA un kursa izmaksas ir 510 eiro.

Kopā mēs varam piepildīt Heidijas un viņas vecāku sapni!

The Project is placed online on: 01.10.2019

Projekts noslēgts 10.10.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Artjomam Jacišinam

Doctor POGA

Es apņemos

Palīdzība Gunitai Tropiņai

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

814 764.99 €