Seko mums Šodien saziedoti jau 665.00 €

Palīdzība Gustavam Vanagam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Līdzcilvēku palīdzība nepieciešama 16 gadīgajam Gustavam! Pirms pāris gadiem Stomatoloģijas institūtā atklāja, ka Gustavam nav izauguši 8 kaula zobi, neskaitot gudrības zobus. Mediķi ir pārliecināti, ka šie zobi arī nākotnē neizaugs.

Gustavs jau kopš 2016. gada ir pastāvīgs Stomatoloģijas institūta pacients un atrodas ortodonta uzraudzībā. Pa šo laiku ir notikusi mammas cīņa, lai dēlu uzņem valsts programmā ortodontiskajā ārstēšanā, bet diemžēl visas izmaksas valsts nesedz, un finansējums jāmeklē pašai ģimenei. Lai ievietotu trūkstošos zobus, Gustavam nepieciešama ķirurģiskā ārstēšana, kas ietver kaulu transplantāciju trūkstošo zobu vietās pirms implantu ievietošanas. Izmaksas ir ļoti augstas, un diemžēl ģimene to nevar atļauties. Kopā nepieciešami 14 600 eiro.

Mums kopā jāpalīdz Gustavam uzlabot viņa dzīves kvalitāti, kas šobrīd ir tik ļoti traucēta. Jaunietis nespēj droši pasmaidīt, jo kautrējas un pārdzīvo. Tāpat ir traucēta Gustava runa, jo zobu lielo šķirbu dēļ šlupst. Gustavs ļoti bieži nepiedalās dažādās jauniešu aktivitātēs tieši šīs problēmas dēļ. Tas ļoti ierobežo Gustava socializēšanos ar saviem vienaudžiem. Gustavs ir ļoti sirsnīgs, izpalīdzīgs, atsaucīgs un aktīvs puisis, kurš kaislīgi aizrāvies ar basketbolu.

Palīdzēsim kopā Gustavam! Mēs ticam, ka visiem kopā tas mums izdosies!  

Projekts ievietots portālā 22.09.2021

Projekts noslēgts 12.10.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Cilvēkos ir spēks!

Palīdzība Denisam Kuprinčikam

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 850 703.64 €