Follow us Today has already donated 2,212.00 €

Palīdzība Gustavam Vanagam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Līdzcilvēku palīdzība nepieciešama 16 gadīgajam Gustavam! Pirms pāris gadiem Stomatoloģijas institūtā atklāja, ka Gustavam nav izauguši 8 kaula zobi, neskaitot gudrības zobus. Mediķi ir pārliecināti, ka šie zobi arī nākotnē neizaugs.

Gustavs jau kopš 2016. gada ir pastāvīgs Stomatoloģijas institūta pacients un atrodas ortodonta uzraudzībā. Pa šo laiku ir notikusi mammas cīņa, lai dēlu uzņem valsts programmā ortodontiskajā ārstēšanā, bet diemžēl visas izmaksas valsts nesedz, un finansējums jāmeklē pašai ģimenei. Lai ievietotu trūkstošos zobus, Gustavam nepieciešama ķirurģiskā ārstēšana, kas ietver kaulu transplantāciju trūkstošo zobu vietās pirms implantu ievietošanas. Izmaksas ir ļoti augstas, un diemžēl ģimene to nevar atļauties. Kopā nepieciešami 14 600 eiro.

Mums kopā jāpalīdz Gustavam uzlabot viņa dzīves kvalitāti, kas šobrīd ir tik ļoti traucēta. Jaunietis nespēj droši pasmaidīt, jo kautrējas un pārdzīvo. Tāpat ir traucēta Gustava runa, jo zobu lielo šķirbu dēļ šlupst. Gustavs ļoti bieži nepiedalās dažādās jauniešu aktivitātēs tieši šīs problēmas dēļ. Tas ļoti ierobežo Gustava socializēšanos ar saviem vienaudžiem. Gustavs ir ļoti sirsnīgs, izpalīdzīgs, atsaucīgs un aktīvs puisis, kurš kaislīgi aizrāvies ar basketbolu.

Palīdzēsim kopā Gustavam! Mēs ticam, ka visiem kopā tas mums izdosies!  

The Project is placed online on: 22.09.2021

Projekts noslēgts 12.10.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

DOD PIECI 2021

Palīdzība ārkārtas situācijās

Fulfil a child's dream!

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 827 138.09 €