Seko mums Šodien saziedoti jau 270.00 €

Palīdzība Gustavam Lukstam

Sirsnīgs paldies ziedotājiem. Gustavam nepieciešamā summa ir saziedota.

Gustavs ir četrgadnieks no Balviem. Mazais Gustaviņš piedzima 31 grūtniecības nedēļā un svēra vien 1700 gramus. Pēc dzimšanas puisēnam tika konstatēts asins izplūdums galvā. Neilgi pēc dzimšanas viņam tika uzstādīta diagnoze - cerebrālā trieka un labās puses spastiska hemiparēze. Pie šādas diagnozes ir nepieciešama patstāvīga fizioterapija, logopēds, ergoterapeits. Arī tehniskie palīglīdzekļi un speciālās ortozes, apavi un ratiņi.

Neskatoties uz smago sākumu, puisēns bija gatavs cīņai šajā pasaulē. Gustaviņš ir ļoti dzīvespriecīgs, aktīvs zēns. Viņam ir gadu vecāks brālis, kas ir liels palīgs brāļa attīstībā. Lielais brālis māca Gustavam staigāt, runāt, spēlēt spēles un kustēties uz priekšu. Martā Gustavam ir paredzēta operācija kājai, lai nākotnē varētu patstāvīgi un pareizi pārvietoties. Pēc operācijas puisēnam ir ļoti nepieciešama intensīva rehabilitācija. Puisēnam būs nepieciešami četri intensīvie rehabilitācijas kursi rehabilitācijas centrā Poga, kas katrs izmaksā 1000 EUR, un uzturošās fizioterapijas nodarbības Balvos, kas gadā izmaksās 1500 EUR.

Gustava ģimene daudzas nodarbības sedz no sava ģimenes budžeta, bet ar katru gadu šis slogs paliek smagāks un tā vairs nevar atļauties nodrošināt visu dēliņa rehabilitāciju. Mazais Gustavs un ģimene lūdz mūsu palīdzību. Kopā nepieciešami 5500EUR.

Palīdzēsim mazajam cīnītājam, mums tas ir pa spēkam!

Projekts ievietots portālā 10.02.2020

Projekts noslēgts 21.04.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

M3SA - palīdzi bērniem veseļoties

Uzzināt vairāk

Palīdzība Mārtiņam Cēberam

Atbalsts Ralfam Kalniņam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

740 262.83 €