Follow us Today has already donated 1,801.53 €

Palīdzība Gustavam Lukstam

Sirsnīgs paldies ziedotājiem. Gustavam nepieciešamā summa ir saziedota.

Gustavs ir četrgadnieks no Balviem. Mazais Gustaviņš piedzima 31 grūtniecības nedēļā un svēra vien 1700 gramus. Pēc dzimšanas puisēnam tika konstatēts asins izplūdums galvā. Neilgi pēc dzimšanas viņam tika uzstādīta diagnoze - cerebrālā trieka un labās puses spastiska hemiparēze. Pie šādas diagnozes ir nepieciešama patstāvīga fizioterapija, logopēds, ergoterapeits. Arī tehniskie palīglīdzekļi un speciālās ortozes, apavi un ratiņi.

Neskatoties uz smago sākumu, puisēns bija gatavs cīņai šajā pasaulē. Gustaviņš ir ļoti dzīvespriecīgs, aktīvs zēns. Viņam ir gadu vecāks brālis, kas ir liels palīgs brāļa attīstībā. Lielais brālis māca Gustavam staigāt, runāt, spēlēt spēles un kustēties uz priekšu. Martā Gustavam ir paredzēta operācija kājai, lai nākotnē varētu patstāvīgi un pareizi pārvietoties. Pēc operācijas puisēnam ir ļoti nepieciešama intensīva rehabilitācija. Puisēnam būs nepieciešami četri intensīvie rehabilitācijas kursi rehabilitācijas centrā Poga, kas katrs izmaksā 1000 EUR, un uzturošās fizioterapijas nodarbības Balvos, kas gadā izmaksās 1500 EUR.

Gustava ģimene daudzas nodarbības sedz no sava ģimenes budžeta, bet ar katru gadu šis slogs paliek smagāks un tā vairs nevar atļauties nodrošināt visu dēliņa rehabilitāciju. Mazais Gustavs un ģimene lūdz mūsu palīdzību. Kopā nepieciešami 5500EUR.

Palīdzēsim mazajam cīnītājam, mums tas ir pa spēkam!

The Project is placed online on: 10.02.2020

Projekts noslēgts 21.04.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

POGA uz riteņiem

Help POGA grow!

Bērna sargeņģelis

Palīdzība Stefanam Netunahinam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

729 863.15 €