Seko mums Šodien saziedoti jau 2,305.63 €

Palīdzība Guntai Odriņai

12. septembrī Guntas dzīvība izdzisa cīņā ar smago slimību. Visdziļākā līdzjūtība tuviniekiem. Lai Guntai gaišs ceļš mūžībā.

Neizlietotie ziedojumi tiks izlietoti apbedīšanas izdevumu apmaksai un palīdzībai citiem nelaimē nonākušajiem pēc ģimenes ieskatiem. Ja nevēlaties, ka ar Jūsu ziedojuma neizlietoto daļu palīdz citam nelaimē nonākušajam, tad mēneša laikā var lūgt Ziedot.lv ziedojumu atgriezt, sūtot iesniegumu un maksājuma uzdevumu. 

Guntai no Ogres ir 38 gadi, viņai  ir saticīga, saliedēta un laimīga ģimene, kurā aug 13 un 17 gadus veci bērni. Tomēr ģimenes ikdienu un ierastās gaitas ir satricinājusi mammas Guntas slimība.

Pirms nepilniem diviem gadiem Gunta uz augšstilba atklāja zirņa lieluma bumbulīti, pēc pāris mēnešiem Guntas pašsajūta pasliktinājās un veidojums jau bija plūmes lielumā. Pēc magnētiskās rezonanses izmeklējuma nekas slikts netika konstatēts, pēc 3 mēnešiem nozīmēja operāciju. Pirms operācijas sāka palielināties limfmezgli un veidojums bija kļuvis vēl lielāks. Operācija bija sarežģīta, jo veidojums bija sadalījies, un paņemtajā biopsijas materiālā atklāja ļaundabīgu audzēju – neiroendokrīnu audzēju, vēlāk diagnoze tika mainīta uz Jūinga sarkomu. Tas bija šokējoši, jo Gunta ir veselīga dzīvesveida piekritēja, sekojusi līdzi savai ēdienkartei, nodarbojās ar orientēšanās sportu.

Guntai nekavējoties tika uzsākta ķīmijterapija, taču audzējs atkal izauga un pēc pusgada atkārtotā operācijā Guntai to izoperēja jau mango lielumā. Kopumā Gunta pārcietusi 21 ķīmijterapiju, staru terapiju, vairākas operācijas. Uzlabojumi mijās ar pasliktināšanos.

Šobrīd atkal stāvoklis ir pasliktinājies. Guntai ārstu konsīlijs nozīmējis imūnterapiju ar Keytruda ik pēc 3 nedēļām gada garumā. Guntai šī medikamenta apmaksu valsts ir atteikusi, jo viņas diagnozei ir paredzētas citas zāles, taču diemžēl tās viņai nepalīdz. Ik pēc 3 nedēļām Guntai nepieciešami 4064.24 eiro, gadu ilgam kursam kopumā nepieciešami 65 027.84 eiro. Guntas ģimenei šādu līdzekļu nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Gunta ir optimiste un ļoti grib slimību uzveikt un dzīvot. Palīdzēsim Guntai!

Projekts ievietots portālā 03.07.2020

Projekts noslēgts 14.09.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

POGA uz riteņiem

Palīdzība dzīvniekiem

Uzzināt vairāk

Palīdzi bērniem staigāt!

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 220 654.15 €