Seko mums Šodien saziedoti jau 2,205.45 €

Palīdzība Gundegas Rotbergas ģimenei

Gundegai ir 17 gadi,  meitenei ir lizencefālija – Miller Dieker sindroms, spastiskā tetraparēze un epilepsija. Visas šīs sarežģītās diagnozes nozīmē to, ka Gundegai ir nepieciešama pastāvīga aprūpe un atbalsts visas diennakts garumā, jo viņa ir guļoša.

Gundegai ļoti patīk lasīt, patīk, ja viņai lasa priekšā dzejoļus, patīk ārā pastaigāties, dabā vērot kokus, patīk būt sabiedrībā. Tomēr, lai varētu viņai nodrošināt šīs visas elementārās ikdienas aktivitātes ir nepieciešams palīgs.  Lai Gundega varētu lasīt – viņai priekšā jātur grāmata, vai kādam tā ir jālasa; lai izietu ārā pastaigāties – jānones lejā no otrā stāva uz ratiem; lai ieliktu vannā - vajag divus cilvēkus; lai paēstu – kādam ir jābaro; tāpat ar vienkāršām lietām – apgriezties gultā uz sāniem, pasēdēt, apskatīties pa logu, izmazgāt zobus, nomazgāt rokas, seju... viņai ir nepieciešams palīgs.

Pārsvarā ar meitiņas aprūpi nodarbojas mamma, jo tēvs strādā. Lai mammai būtu kāds brīvs brīdis atpūtai, viena diena nedēļā  studijām neklātienē , nākotnē – iespēja strādāt vismaz nepilna laika darbu, Gundegai ir nepieciešama auklīte.

Auklītei jāspēj meitene aprūpēt un jāzina kā rīkoties kritiskās situācijās. Jau daudzu gadu garumā ģimenei palīdz auklīte Vera. Viņa palīdz gan meitenes aprūpē, gan ļauj mammai aiziet uz veikalu, doties uz mācībām, aiziet ar vīru uz teātri vai pie draugiem.

Ģimene lūdz arī turpmāk palīdzību Gundegas aprūpē vismaz vienai dienai nedēļā. 256 eiro, ietverot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 32 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi speciālo smagi slimu bērnu aprūpes apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons".

Palīdzēsim Gundegas ģimenei!

Projekts ievietots portālā 11.12.2018

Projekts noslēgts 04.12.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība dzīvniekiem

Rehabilitācija Akimam Kavaļenko

M3SA - palīdzi bērniem veseļoties

Uzzināt vairāk

Palīdzība Valtera Grata aprūpē

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

163 942.66 €