Follow us Today has already donated 285.00 €

Palīdzība Gundegai Sīmansonei – Ābelei 2021

Gundega ar vīru un dēliņu dzīvo Vecumnieku novada Bārbeles pagastā. Gundega 20 gadus strādāja par zobu higiēnisti, taču pirms četriem gadiem darbu pameta, jo piedzīvoja pamatīgu triecienu, kad viņai atklāja audzēju vēdera dobumā.

Tika veikta audzēja operācija un, tobrīd izmeklējumi apliecināja, ka audzējs ir labdabīgs. Lai arī tās bija labas ziņas, tomēr Gundega pieņēma lēmumu mainīt savu dzīvi, aizgāja no darba un nolēma pievērsties ģimenei un būt kopā ar dēlu, viņa skolas gaitas uzsākot. Šajā laikā Gundega arī pilnībā pievērsās savam hobijam, kas izvērtās par nelielu biznesu. Viņa vāc un audzē zāļu tējas, gatavo sukādes, vāra dažādus sīrupus, gatavo citas gardas un veselīgas lietas. Tomēr pēc laika veselība lika sevi manīt. Parādījās dažādas dīvainas sāpes locītavās, pievienojas nespēks, nogurums un kairinošs klepus. Tika veikti vairāki izmeklējumi, kas atklāja, ka ķermenī izplatījušās audzēja metastāzes.  Pie atkārtotas histoloģijas veikšanas tika noteikta diagnoze Leiomiosarkoma, tas ir mīksto audu ļaundabīgs audzējs.

 “Atbilde bija kā zibens spēriens, tāda sajūta, ka kāds būtu maisam galu atrāvis vaļā. Tas bija smagi, jo saproti, ka mirt negribas. Dēlam es esmu ļoti vajadzīga un arī vīram. Liels paldies vīram, ģimenei un draudzenei, kuri visu laiku atbalsta un neļauj padoties. Mana lielākā vēlēšanās ir dzīvot, redzēt, kā mans 11 gadus vecais dēls uzaug un, nodarboties ar lietām, kas man patīk un dot citiem prieku,” atzīst Gundega.

Gundega saņēmusi vairākus ķīmijterapijas kursus, taču tie nav palīdzējuši. Šobrīd ārsti konsīlija lēmumā raksta, ka terapija ar valsts kompensētiem medikamentiem ir izsmelta un Gundegai nozīmēta ārstēšana ar medikamentu Pazopanibum, kas uzrādījis labus rezultātus Gundegas gadījumā vēža gēnu analīzēs, kas ar ziedotāju atbalstu tika veiktas Vācijā. Šī medikaments ik mēnesi izmaksā 1578,78 eiro (sākotnēji bija plānota lielāka zāļu deva - 3157,20 eiro apmērā), bet visam kursam gandrīz gada garumā nepieciešami 18945,36 eiro (sākotnēji plānoto 33150,60 eiro vietā). Šādu līdzekļu ģimenei nav.

“Es zinu, ka man jābūt stiprai, lai cik reizēm ir grūti gan fiziski, gan emocionāli. Tāpēc es lūdzu līdzcilvēku atbalstu zāļu iegādei, lai es varētu dzīvot,” lūdz Gundega.

Palīdzēsim Gundegai!

The Project is placed online on: 04.08.2021

Project completed 01.01.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Let's dress Ukrainian defenders!

Palīdzība Nikolai Kalniņai

Zobu feja

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

9 672 270.08 €