Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Palīdzība Gunāram Šustovam

Gunāram no Balviem ir 55 gadi. Gunārs jaunībā izgāja smagu dzīves rūdījuma skolu dienestā Afganistānā, pēc armijas viņš ilgstoši strādāja par šoferi, pēdējos gados sāka strādāt celtniecībā.

Pirms 6 gadiem notika nelaime – Gunāram plīsa asinsvads galvā. Gunārs nekavējoties tika nogādāts slimnīcā Balvos, tad pārvests uz Rīgu, kur viņam tika veikta operācija. Pēc operācijas Gunārs nevienu nepazina, nevarēja runāt un kustēties. Viņš tikai gulēja, labā puse bija paralizēta. Dakteri teica, ka viņš būs gulošs, teica, lai ģimene kārto dokumentus un ved viņu uz pansionātu.

Tomēr radi to nepieļāva, savāca naudiņu, lai Gunārs varētu iziet rehabilitāciju sanatorijā. “No turienes Gunāru pārvedām žirgtāku - viņš jau mēģināja kaut ko runāt, atpazina mani, mammu, manu meitu. Tad mēs pa lēnītēm sākām Gunāru no jauna mācīt staigāt, ēst, viss sāka uzlaboties,” stāsta Gunāra māsa Līga, kas par brāli ir uzņēmusies  rūpes.

Gunāra stāvoklis ir uzlabojies, taču lai mazināt kustību traucējumus un uzlabotu viņa stāvokli nepieciešam regulāra rehabilitācija. Ārsts Gunāram nozīmējis regulāru rehabilitāciju - 40 fizioterapijas nodarbības, 40 masāžas, 20 reitterapijas un 40 baseina apmeklējumus, kopumā gada garumā tas izmaksā 1820 eiro. Gunārs ir 2. grupas invalīds, tādēļ rehabilitācijas apmaksai lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Gunāram!

Projekts ievietots portālā 10.04.2019

Projekts noslēgts 31.12.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Dināram Kalniņam

Palīdzība Danielam Kuņejevam

Palīdzība Daria Vaseho

Pirms lido, iestādi koku!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €