Follow us Today has already donated 3,412.12 €

Palīdzība Gunāram Šustovam

Gunāram no Balviem ir 55 gadi. Gunārs jaunībā izgāja smagu dzīves rūdījuma skolu dienestā Afganistānā, pēc armijas viņš ilgstoši strādāja par šoferi, pēdējos gados sāka strādāt celtniecībā.

Pirms 6 gadiem notika nelaime – Gunāram plīsa asinsvads galvā. Gunārs nekavējoties tika nogādāts slimnīcā Balvos, tad pārvests uz Rīgu, kur viņam tika veikta operācija. Pēc operācijas Gunārs nevienu nepazina, nevarēja runāt un kustēties. Viņš tikai gulēja, labā puse bija paralizēta. Dakteri teica, ka viņš būs gulošs, teica, lai ģimene kārto dokumentus un ved viņu uz pansionātu.

Tomēr radi to nepieļāva, savāca naudiņu, lai Gunārs varētu iziet rehabilitāciju sanatorijā. “No turienes Gunāru pārvedām žirgtāku - viņš jau mēģināja kaut ko runāt, atpazina mani, mammu, manu meitu. Tad mēs pa lēnītēm sākām Gunāru no jauna mācīt staigāt, ēst, viss sāka uzlaboties,” stāsta Gunāra māsa Līga, kas par brāli ir uzņēmusies  rūpes.

Gunāra stāvoklis ir uzlabojies, taču lai mazināt kustību traucējumus un uzlabotu viņa stāvokli nepieciešam regulāra rehabilitācija. Ārsts Gunāram nozīmējis regulāru rehabilitāciju - 40 fizioterapijas nodarbības, 40 masāžas, 20 reitterapijas un 40 baseina apmeklējumus, kopumā gada garumā tas izmaksā 1820 eiro. Gunārs ir 2. grupas invalīds, tādēļ rehabilitācijas apmaksai lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Gunāram!

The Project is placed online on: 10.04.2019

Projekts noslēgts 31.12.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzi bērniem staigāt!

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Families with children who have impairments

Palīdzība Aigaram Mežulim

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 616 758.66 €