Seko mums Šodien saziedoti jau 6,724.00 €

Palīdzība Georgam Strazdiņam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Georgam nepieciešamā summa saziedota.

Georgam ir 6 gadi, un puisēns bija ļoti gaidīts bērniņš ģimenē. Mazais piedzima pilnīgi vesels, un nekas neliecināja, ka varētu būt kādi sarežģījumi. Kad Georgs sāka staigāt, vecāki pamanīja, ka puisēns aktīvāk izmanto ķermeņa kreiso pusi, bet, dodoties pie ārstiem, netika konstatētas nekādas novirzes no normas. Tikai 3 gadu vecumā Georga neirologs nosūtīja zēnu uz magnētisko rezonansi, kuras laikā atklājās, ka ir neliels smadzeņu bojājums, un tika uzstādīta diagnoze – cerebrālā trieka ar hemiparēzi. Iespējams, ka šis bojājums bija radies dzemdību laikā.

Ikdienā Georgs ir ļoti komunikabls, aktīvs, motivēts darīt jebko – piemēram, būvēt Lego, zīmēt, gleznot, veidot no plastilīna, māliem u.c. Iespēju robežās apmeklē reitterapiju, baseinu un valsts apmaksāto rehabilitāciju. Grūtāk Georgam veicas ar rakstīšanas apgūšanu, jo piespiedu kārtā zēns izvēlas kreiso roku. Drīz jau jāuzsāk skolas gaitas un šis ir ļoti būtiski, lai varētu iekļauties skolas ikdienā. Satraukumu rada sporta aktivitātes kopā ar citiem bērniem – skriešana un lēkšana, jo labā kāja ir vājāka un puika krietni atpaliek no vienaudžiem. Speciālisti Georgam rekomendē intensīvo rehabilitāciju, kuras laikā puisēnam jāapmeklē fizioterapija, ergoterapija, audiologopēds, speciālas gaitas robota “GEO” nodarbības gaitas uzlabošanai un Molli kostīma terapija, kas samazinās spasticitāti. Šāda rehabilitācija nepieciešama 2 reizes gadā, un izmaksā EUR 4074. Ģimene lūdz mūsu atbalstu Georgam rehabilitācijai.

Mums jāpalīdz mazajam Georgam! Visiem kopā mums tas izdosies!

Projekts ievietots portālā 06.05.2021

Projekts noslēgts 15.12.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi Ukrainas bēgļiem!

Atbalsts Ukrainas tautai

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Mūsu smaids ir mūsu spēks

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 699 823.68 €