Follow us Today has already donated 15,589.58 €

Palīdzība Georgam Strazdiņam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Georgam nepieciešamā summa saziedota.

Georgam ir 6 gadi, un puisēns bija ļoti gaidīts bērniņš ģimenē. Mazais piedzima pilnīgi vesels, un nekas neliecināja, ka varētu būt kādi sarežģījumi. Kad Georgs sāka staigāt, vecāki pamanīja, ka puisēns aktīvāk izmanto ķermeņa kreiso pusi, bet, dodoties pie ārstiem, netika konstatētas nekādas novirzes no normas. Tikai 3 gadu vecumā Georga neirologs nosūtīja zēnu uz magnētisko rezonansi, kuras laikā atklājās, ka ir neliels smadzeņu bojājums, un tika uzstādīta diagnoze – cerebrālā trieka ar hemiparēzi. Iespējams, ka šis bojājums bija radies dzemdību laikā.

Ikdienā Georgs ir ļoti komunikabls, aktīvs, motivēts darīt jebko – piemēram, būvēt Lego, zīmēt, gleznot, veidot no plastilīna, māliem u.c. Iespēju robežās apmeklē reitterapiju, baseinu un valsts apmaksāto rehabilitāciju. Grūtāk Georgam veicas ar rakstīšanas apgūšanu, jo piespiedu kārtā zēns izvēlas kreiso roku. Drīz jau jāuzsāk skolas gaitas un šis ir ļoti būtiski, lai varētu iekļauties skolas ikdienā. Satraukumu rada sporta aktivitātes kopā ar citiem bērniem – skriešana un lēkšana, jo labā kāja ir vājāka un puika krietni atpaliek no vienaudžiem. Speciālisti Georgam rekomendē intensīvo rehabilitāciju, kuras laikā puisēnam jāapmeklē fizioterapija, ergoterapija, audiologopēds, speciālas gaitas robota “GEO” nodarbības gaitas uzlabošanai un Molli kostīma terapija, kas samazinās spasticitāti. Šāda rehabilitācija nepieciešama 2 reizes gadā, un izmaksā EUR 4074. Ģimene lūdz mūsu atbalstu Georgam rehabilitācijai.

Mums jāpalīdz mazajam Georgam! Visiem kopā mums tas izdosies!

The Project is placed online on: 06.05.2021

Project completed 15.12.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Atbalsta grupas Ukrainas cilvēkiem

Palīdzība Borisam Akritovam

DOD PIECI 2022

Development of Latvian-Ukrainian microsurgery capabilities

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 805 320.98 €