Seko mums Šodien saziedoti jau 340.00 €

Palīdzība Gabrielam Gintam Fričelam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Gabrielam nepieciešamā summa ir saziedota.

Mūsu palīdzība ļoti nepieciešama Gabrielam no Valmieras novada. Zēns piedzima priekšlaicīgi un jau piedzimstot ārsti brīdināja, ka bērniņš būs smagi slims. Gabriela dzimšanas svars bija nepilni 2 kg, un intensīvajā terapijā pavadītais laiks bija smags un trauksmes pilns gan pašam mazulītim, gan viņa vecākiem. Cīnījās gan ārsti, gan vecāki un pats Gabriels, lai izcīnītu vietu šajā pasaulē. Puisēnam ir uzstādītas vairākas diagnozes – mazs augums, mikrocefālija, valodas attīstības aizture, hipospādija, neprecizēta garīgā atpalicība, adenoīdi.

Gabriels katru dienu ir apņēmības pilns būt šai pasaulē, būt piederīgs un noderīgs. Lai gan katra diena ir izaicinājumiem pilna – Gabrielam ir lielas grūtības komunicēt ar saviem vienaudžiem, grūtības uzturēties ārpus mājas, jo katra jauna vieta un pārvietošanās izraisa trauksmi un zēns paliek hiperaktīvs un skaļš. Gabrielam ir 5 gadi, un viņš vēl nerunā. Vecāku lielākais sapnis ir kādreiz piedzīvot mirkli, ka viņu bērns pateiks vārdus: mamma, tētis. Gabriela vecāki svēti tam tic un ir gatavi darīt visu, lai tas notiktu.

Gabrielam ļoti nepieciešamas regulāras ABA terapijas nodarbības, kas palīdzētu uzlabot pašaprūpes prasmes, uzvedību un attīstītu runu. Gadam ABA terapijas nodarbībām nepieciešami 3840 eiro. Gabriela vecāki lūdz mūsu atbalstu.

Mēs kopā varam palīdzēt piepildīt Gabriela vecāku sapni sākt runāt! Kopā mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 27.02.2024

Projekts noslēgts 08.04.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Markam Bindukam

Mazo sirsniņu cerības

Palīdzība Sandrai Ameļčenkovai

Karo droši!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 740 346.94 €